Wyświetlanie 1–12 z 18 wynikówPosortowane według najnowszych
-

Urządzenie G-pendulum (MV – 001) umożliwia badanie zachowania wahadeł i rozróżnianie różnych typów wahadeł. Urządzenie pomaga również w porównaniu wahadła grawitacyjnego jako wahadła matematycznego i wahadła prętowego jako wahadła fizycznego.
-

Urządzenie Bifilar / Trifilar (MV-002) zostało zaprojektowane do badania wahań z zawieszeniem bifilarnym lub trifilarnym. Urządzenie służy również do określania masowego momentu bezwładności i wpływu długości nici na okres oscylacji.
-

Urządzenie do badania drgań sprężyn spiralnych (MV – 003) jest przeznaczone do badania układów sprężyna-masa, urządzenie może być używane do badania wpływu sztywności sprężyny, masy i rozkładu masy na częstotliwość oscylacji. Na urządzeniu znajduje się skala kątowa do pomiaru kąta ugięcia.
-

Trener drgań (MV – 004) został zaprojektowany do badania ważnych tematów związanych z drganiami mechanicznymi, takimi jak drgania wahadłowe, układy sprężynowo-masowe, drgania naturalne i wymuszone, drgania tłumione, drgania belkowe, układy dwumasowe i efekty absorbera.
-

Trenażer drgań skrętnych (MV-006) jest przeznaczony do badania drgań skrętnych i skrętnych na wałach. Drgania skrętne uzyskuje się poprzez skonstruowanie stalowego pręta z tarczami o różnym masowym momencie bezwładności, a następnie drgania są indukowane w tym układzie ręcznie lub za pomocą wzbudnika drgań.
-

Elastic Shaft Kit umożliwia uczestnikom szkolenia zbadanie reakcji drgań elastycznego wirnika na niezrównoważone wzbudzenie. Obciążenie jest reprezentowane przez niewyważone koło zamachowe na elastycznym wale wibracyjnym.
-

Wykrywanie pęknięć w zestawie wału obrotowego (MV104.02) umożliwia uczestnikom szkolenia korzystanie ze skomputeryzowanego analizatora drgań i zmianę charakterystycznego zachowania drgań (częstotliwość drgań własnych, prędkość rezonansowa, amplituda i faza drgań) z powodu pęknięcia. Uczestnicy szkolenia będą w stanie określić wykrywanie pęknięć w obracających się wałach na wystającym końcu wału.
-

Zestaw wad łożysk tocznych (MV – 005.3) umożliwia uczestnikom szkolenia badanie zmian sygnałów drgań wału głównego w przypadku zastosowań różnych typów łożysk i różnych wad łożysk.
-

Zestaw sprzęgieł (MV104.04) umożliwia uczestnikom szkolenia korzystanie ze skomputeryzowanego analizatora drgań i badanie zależności obciążenia od zachowania podczas pracy. Uczestnicy szkolenia będą mogli badać zachowanie wibracyjne różnych typów sprzęgieł z usterkami i bez nich
-

Zestaw do napędu pasowego (MV104.05) umożliwia uczestnikom szkolenia badanie zmian sygnałów drgań jednostki napędu pasowego i zobaczenie wpływu poślizgu, naprężenia i wydłużenia na sygnał drgań.
-

Zestaw do badania uszkodzeń kół zębatych (MV104.06) umożliwia uczestnikom szkolenia korzystanie ze skomputeryzowanego analizatora drgań i obserwowanie uszkodzeń kół zębatych na podstawie drgań. Uczestnicy szkolenia będą mogli zbadać wpływ odległości środkowej i luzu za pomocą regulowanych płyt łożyskowych
-

Zestaw mechanizmu korbowego (MV104.07) umożliwia uczestnikom szkolenia badanie zmian sygnałów drgań zespołu mechanizmu korbowego i sprawdzenie wpływu skoku, wyważenia masy i luzu łożyska na sygnał drgań.