Analizatory piany | KRÜSS

Analizatory piany z serii KRÜSS Surface Science do wykorzystania na liniach technologicznych produkcji żywności oraz w działach R&D.

Zapytaj o produkt +

Opis

Szerokie zastosowanie w branży spożywczej. Wspomagają optymalizację produkcji produktów pianotwórczych lub, w przypadku niepożądanego tworzenia się piany, pomaga w określeniu profilaktyki tworzenia się piany.

Modele dostępne w ofercie

Analizator piany DFA100 KRÜSSŁatwe w obsłudze, dynamiczne narzędzie do precyzyjnego pomiaru pianotwórczości i rozkładu (kinetykę zaniku) piany.
Wspomaga optymalizację produktów pianotwórczych lub, w przypadku niepożądanego tworzenia się piany, pomaga w określeniu profilaktyki tworzenia się piany.

Więcej na stronie: Analizator piany DFA100 KRÜSS
Analizator piany RMFA KRÜSSAnalizator piany do elektronicznego wykrywania optycznej wysokości piany. R Wykonuje badania zgodne z normą ASTM D 1173.

Więcej na stronie: Analizator piany RMFA KRÜSS
Analizator piany pod wysokim ciśnieniem HPFA KRÜSSPrzyrząd do analizy piany wysokociśnieniowej w zbiornikach na olej i gaz. Jest to jedyny na świecie analizator do równoczesnego analizowania ilości i struktur piany ciekłej pod wysokim ciśnieniem, mierzy strukturę i wysokość piany dwoma kamerami.

Więcej na stronie: Analizator piany pod wysokim ciśnieniem HPFA KRÜSS