Jednostka szkoleniowa RF GRF1300 do analizatora GSP-730

Zapytaj o produkt +
firma gwinstek

Opis

Jednostka szkoleniowa RF GRF1300 do analizatora GSP-730

Jednostka szkoleniowa GRF1300 dedykowana jest do współpracy z analizatorem widma GSP-730.

Oferta przeznaczona głównie dla szkolnictwa.

Charakterystyka i obsługa przebiegów :

  • Fala sinusoidalna: 0,1 ~ 3 MHz
  • Fala prostokątna: 0,1 ~ 3 MHz
  • Fala trójkąta: 0,1 ~ 3 MHz
  • Częstotliwość RF: 870 ~ 920 MHz
  • Modulacja AM i modulacja FM
  • 5 przełączników wł./wył. i 5 punktów testowych do symulacji 8 warunków awarii do badania rozwiązywania problemów
  • Interfejs USB zapewniający zdalne sterowanie

Wideo dla GRF-1300 Experiment… @Youtube!!
Lub możesz połączyć się z (Ex 1) (Ex 2) (Ex 3) (Ex 4) (Ex 5) (Ex 6) (Ex 7) (Ex 8) (Ex 9) (E-System)

Rozwiązanie z kluczem dostrajającym dla kursów eksperymentalnych RF i komunikacji

GW Instek GSP-730 to analizator widma 3 GHz opracowany głównie w celu spełnienia wymagań edukacji w zakresie komunikacji radiowej. Ograniczenia budżetowe i niewystarczające narzędzia dydaktyczne są zwykle dwiema przeszkodami dla szkół w zapewnieniu wysokiej jakości kursów w zakresie eksperymentów komunikacyjnych RF. Umiarkowany analizator widma, GSP-730, wyposażony w pełne funkcje, wraz z zestawem szkoleniowym GRF-1300 zajmuje wyjątkową pozycję w tej dziedzinie jako ekonomiczne rozwiązanie „pod klucz” dla kursów eksperymentalnych komunikacji RF 3GHz.

Dzięki odpowiednio połączonym komponentom, analizatorowi widma GSP-730, trenażerowi GRF-1300 i komputerowi PC, zintegrowany jest namacalny system do wykonywania bieżących eksperymentów podczas wykładu. Korzystając z komputera, nauczyciel może prezentować materiały dydaktyczne za pomocą slajdów PowerPoint i jednocześnie sterować GSP-730 i GRF-1300 w celu wykonywania eksperymentów i wyświetlania widma oraz odczytów parametrów na ekranie komputera. GSP-730 i GRF-1300 z łatwością przeniosły obecne materiały dydaktyczne, w tym slajdy PowerPoint, podręcznik i oprogramowanie do zdalnego sterowania, do elektronicznego systemu nauczania.

link
W pełni elektroniczny system szkoleniowy RF

Połączenie GSP-730 i GRF-1300 tworzy podstawowy system szkoleniowy do zajęć z komunikacji radiowej i telekomunikacji na uniwersytetach, uczelniach wyższych, szkołach zawodowych i ośrodkach szkoleniowych w wojsku, a także w firmach prywatnych. Zamiast ogromnych kosztów instalacji nowego systemu szkoleniowego, połączenie GSP-730 i GRF-1300 zapewnia ekonomiczne rozwiązanie eliminujące dwie przeszkody, ograniczenia budżetowe i niewystarczające narzędzia dydaktyczne.

Marka

GW Instek

firma gwinstek