Kadź serowa – FT20-MkII | Armfield

FT20-MkII jest doskonałym przykładem procesu produkcji seryjnej.

Zapytaj o produkt +

Opis

Ilustruje nowoczesne metody przemysłowe i techniki kontroli przy wdrażaniu procesu, który jest stosowany od wieków.

Może być wykorzystywany do badania różnych metod wytwarzania serów, różnych receptur i ich wpływu na postrzeganie sensoryczne.

Wspierają go obszerne arkusze instruktażowe dla uczniów i nauczycieli, zawierające szczegółowe objaśnienia i instrukcje obsługi.

Dostępne są akcesoria rejestrujące dane FT20-MKII-DTA-ALIT

Marka

Armfield

Brytyjska firma Armfield Limited jest jednym z wiodących światowych producentów dziedzinie projektowania i produkcji zestawów i urządzeń dla edukacji oraz aparatury dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i działów naukowo-badawczych. Systemy dla edukacji i przemysłu marki Armfield wykorzystywane są przez wiele wiodących światowych korporacji. Urządzenia te umożliwiają działom badawczym i projektowym firm przeniesienie pełnowymiarowych procesów produkcji przemysłowej do wersji mikro - laboratoryjnej, która pozwala na przeprowadzenie testów, stworzenie limitowanych serii produktów, czy prowadzenie produkcji na cele badań i rozwoju. Dział aparatury edukacyjnej Armfield funkcjonuje od 1963 roku, a sama firma istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Dział edukacyjny projektuje i produkuje urządzenia do edukacji inżynierskiej i badań. Aparatura i systemy edukacyjne Armfield wykorzystywane są przez uniwersytety, uczelnie, szkoły, ośrodki badawcze i centra szkoleniowe na całym świecie. Urządzenia Armfield słyną z innowacyjnych projektów oraz najwyższego poziomu jakości w branży. Portfolio produktów Armfield obejmuje wszystkie główne dziedziny inżynierii i stale rozwija się, zgodnie z rosnącymi wymaganiami edukacji inżynierskiej.