Kamera termowizyjna FLIR C5

FLIR C5 to wizualna kamera inspekcyjna i kamera termowizyjna w jednym urządzeniu.

  • Kamera termowizyjna 8.7 Hz
  • Zakres pomiaru temperatur -20 do +400 °C
  • Czułość termiczna 70 mK
Zapytaj o produkt +

Opis

Nowość! Kompaktowa kamera termowizyjna FLIR C5

Kamera termowizyjna FLIR C5 to niezbędne narzędzie do inspekcji budynków, konserwacji systemów, napraw elektrycznych i HVAC / R. To urządzenie, które znajdzie zastosowanie w inspekcjach budynków, klimatyzacji, w działach utrzymania ruchu. To kompaktowe rozwiązanie z gwarancją niezawodności marki FLIR.


Ten produkt kupisz też w naszym sklepie korzystając z możliwości płatności online oraz dostawy w 48 h (w dni robocze):
Sprawdź


 

Kompaktowa kamera termowizyjna

Kamera C5 od Flira jest następcą znanych kompaktowych kamer FLIR C2 i FLIR C3. C5 to wizualna kamera inspekcyjna i kamera termowizyjna w jednym urządzeniu. Dodatkowo kamera wyposażono w latarkę LED, co umożliwia szybką detekcję i identyfikację nawet ukrytych problemów.

FLIR Ignite™

Urządzenie zintegrowane jest z chmurą FLIR Ignite, która pozwala na przesyłanie, przechowywanie oraz tworzenie kopii zapasowych danych. Dzięki temu dostęp do obrazów jest możliwy cały czas na wielu urządzeniach.

Łatwość obsługi

Kamera C5 Flira posiada wbudowany 3,5-calowy ekran dotykowy, dzięki czemu obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Pozwala to na szybkie przeprowadzenie kontroli, utworzenie dokumentacji naprawy oraz udostępnianie jej klientowi.

Kamera termowizyjna FLIR C5 – zastosowanie

Ta kompaktowa kamera marki FLIR idealnie sprawdzi się w detekcji wycieków powietrza, sprawdzaniu temperatury bezpieczników, identyfikacji problemów z instalacją wodną i oczywiście wielu innych.

Marka

Teledyne Flir

Firma FLIR to największy na świecie producent kamer termowizyjnych. Na chwilą obecną posiadają  4 fabryki mieszczące się w USA i w Sztokholmie (Szwecja). Tworzone przez nich kamery potrafią zarejestrować nawet minimalne różnice temperatur. Zmierzoną podczerwień przekształcają w dwuwymiarowy obraz, widoczny na wysokiej klasy monitorze. Kamery termowizyjne produkcji Flir posiadają szerokie zastosowanie w wielu branżach takich jak:
  • w budownictwie
  • energetyce
  • w przemyśle ciężkim i lekkim
  • lotnictwie
  • pożarnictwie
  • w służbach bezpieczeństwa i ochrony.