Kamera termowizyjna HIKMICRO Lynx Pro LH19

Zapytaj o produkt +

Opis

Termowizor Hikmicro by Hikvision Lynx Pro LH19

Hikmicro Lynx Pro LH19 kamera termowizyjna jest nowością w naszej ofercie. To niewielkich rozmiarów kamera gwarantująca doskonały obraz termiczny. Doskonale sprawdzi się do obserwacji czy oglądania zwierzyny łownej w otwartym terenie i lesie.

Niewielkich rozmiarów, kompaktowa i poręczna z funkcjonalną ręczną regulacją ostrości kamera Lynx LH19 zajmuje niewiele miejsca oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości.

Wysokiej rozdzielczości detektor i wyświetlacz w Lynx Pro LH19

Termowizor Hikmicro LYNX Pro LH19 jest wyposażony w detektor podczerwieni 384 × 288 i wyświetlacz 1280 × 960 px. Obsługuje funkcje obserwacji, pomiaru odległości, hot spot Wi-Fi. Wysoka czułość oraz wbudowany detektor termiczny zapewnia wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności. Kamera termowizyjna Hikvision Lynx Pro LH19 została opracowana specjalnie do polowań i obserwacji dzikiej przyrody. Może być ona również stosowana w patrolowaniu, egzekwowaniu prawa, poszukiwaniu, przeciwdziałaniu przemytowi, a nawet w ratownictwie.

Podstawowe funkcje termowizora Lynx Pro LH19

  • Monokular termowizyjny Hikvision Lynx LH19 to bardzo poręczny termowizor z 7,5 godzinnym czasem pracy na baterii i dobrą rozdzielczością.
  • Czujnik ma czułość mniejszą niż 35 mK NETD.
  • Czujnik jest umocowany na obiektywie o współczynniku apertury F1.0.
  • System optyczny, który wykrywa i wyświetla nawet niewielkie różnice temperatur.
  • Procesor, który przejmuje przetwarzanie obrazu, znajduje się między wyświetlaczem a czujnikiem.
  • Wykorzystuje nie tylko obowiązkowe adaptacyjne AGC, ale także cyfrowe ulepszanie szczegółów (DDE, wyostrzanie) i inteligentna redukcja szumów (3D DNR).
  • Obiektyw 19 mm zapewnia dobrą rozdzielczość nagrywania przy jednocześnie dobrym polu widzenia.
  • Wszystkie ważne funkcje są dostępne natychmiast po naciśnięciu włącznika, a menu jest wyświetlane z boku, dzięki czemu nigdy nie stracisz z oczu obrazu.
  • Wbudowany akumulator umożliwia pracę przez 7,5 godziny, co również potwierdziły testy w normalnych temperaturach otoczenia.
  • Kamera posiada USB (ładowanie i kopiowanie danych) oraz WiFi do łączenia się z aplikacją na smartfony.

Najnowszy sensor VOX – Lynx LH19

Bardzo czuły detektor obrazu termicznego VOX w Lynx LH19 zapewnia dobry obraz z dużej odległości nawet w złych warunkach pogodowych. Zintegrowany obiektyw (obiektyw 19 mm) może być ustawiany ręcznie i sprawia, że obrazy są ostre i kontrastowe. Żadne rozjaśniacze ani lampy nie są wymagane nawet w lekkiej mgle, dzięki czemu podczas nocnych obserwacji pozostaniesz całkowicie niezauważony. Obraz poprawia się przez dłuższy czas, ponieważ czujnik jest chłodzony od spodu metalowym radiatorem.

Marka

HIKMICRO by HIKVISION