Katalog ćwiczenia z fizyki dla szkół średnich – Leybold

Zapytaj o produkt +

Opis

PREZENTACJA ĆWICZEŃ z fizyki DLA SZKÓŁ ŚREDNICH

Szczególnie fizyka jako jedna z nauk  przyrodniczych może być poddana eksperymentom. Zrozumienie tego zakresu wiedzy będzie wtedy dokładne i trwałe. Dotyczy to szczególnie szkół średnich, w których taka wiedza  jest przyjmowana przez uczniów bardzo entuzjastycznie i spontanicznie.

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, do eksperymentalnych metod nauczania, wprowadziliśmy  łatwe w obsłudze, wydajne i niezawodne urządzenia. Z tego też powodu firma LEYBOLD stworzyła dostosowany do twoich potrzeb zestaw ćwiczeń, który jest przystępny cenowo i z pewnością uatrakcyjni lekcje fizyki na wiele lat.

Prezentowane ćwiczenia są dostępne do omawiania takich zagadnień jak: mechanika, ciepło, elektryczność elektronika, optyka oraz radioaktywność. Można także pobrać darmowe instrukcje.

Marka

Leybold

Firma produkuje zestawy edukacyjne do kształcenia akademickiego oraz szkolenia zawodowego z zakresu fizyki, chemii, biologii oraz elektroniki, elektrotechniki, automatyki, telekomunikacji, maszyn elektrycznych, odnawialnych źródeł energii i fotoniki, jest częścią grupy LD Didactic.