Kieszonkowa kamera termowizyjna Fluke PTi120

Rozdzielczość: 120 x 90
Zakres pomiarowy: od -20°C do 150°C
Czułość termiczna: 60mK

Zapytaj o produkt +

Opis

Kieszonkowa przenośna kamera termowizyjna PTi120 Fluke do wykonywania inspekcji przemysłowych

We właściwym miejscu. O właściwym czasie. Z właściwym przyrządem.

Im większy problem, tym szybciej trzeba go rozwiązać. Nowa kieszonkowa kamera termowizyjna Fluke niezawodnie skraca czas przestojów. Pierwsza linia obrony pozwalająca na łatwe wyszukiwanie i usuwanie awarii. Działaj prewencyjnie, a nie po fakcie.


Ten produkt kupisz też w naszym sklepie korzystając z możliwości płatności online oraz dostawy w 48 h (w dni robocze):
Sprawdź


 

Po prostu spełnia swoje zadania.

Kieszonkowy format kamery umożliwia jej bezproblemowe przenoszenie. Zawsze pod ręką. Wytrzymuje pracę w zanieczyszczonych i mokrych warunkach. Odporność na upadek z wysokości 1 m. Poszerzone przeglądy termowizyjne są teraz zawsze w zasięgu ręki — możliwość szybkiego skanowania temperatury urządzeń elektrycznych, maszyn i innych zasobów.

Automatyczne zapisywanie termogramów w odpowiednich folderach.

Funkcja oznaczania zasobów w systemie Fluke Connect pomaga uniknąć żmudnego sortowania i porządkowania termogramów. Po zeskanowaniu kodu QR lub kodu kreskowego urządzenia termogram oraz wszystkie zapisane informacje dotyczące daty i godziny trafią do wstępnie zdefiniowanych folderów. Możliwość wysyłania obrazów przez sieć Wi-Fi lub ich automatycznego przekazywania po podłączeniu przyrządu do sieci lub do komputera przez złącze USB. Liczy się czas. Teraz możliwe jest efektywniejsze zapisywanie, wyszukiwanie i zgłaszanie usterek, zanim przerodzą się w awarie.

Satysfakcjonujące poziomy podczerwieni za każdym razem

Technologia IR-Fusion™ na 3,5-calowym ekranie dotykowym LCD umożliwia nakładanie na siebie obrazów wykonanych w świetle widzialnym i podczerwieni, co ułatwia lokalizowanie źródła problemu. Aby dostosować ustawienie, wystarczy przesunąć palcem po ekranie.

Marka

Fluke

Fluke to lider w produkcji elektronicznych przyrządów diagnostycznych. Produkuje on urządzenia dla specjalistów z różnych branż. Jego urządzenia wykorzystywane są np. przy:
  • montażu i konserwacja instalacji przemysłowych oraz układów elektronicznych,
  • pomiarze elektryczności i temperatury,
  • pomiarze jakość powietrza w różnych pomieszczeniach,
  • kalibracji,
  • biomedycyny.