Lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-6010-EUR

Zapytaj o produkt +

Opis

Lokalizator przewodów Amprobe AT-6010-EUR już dostępny w Merazet!

Lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-6010-EUR

Wykrywanie przewodów pod napięciem i nie pod napięciem oraz identyfikowanie wyłączników i bezpieczników.

Proste wykrywanie przewodów z Beha-Amprobe.
Dzięki zaawansowanemu identyfikatorowi przewodów AT-6010-EUR wykrywanie zasilanych i niezasilanych przewodów, wyłączników oraz bezpieczników jest teraz łatwiejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Umożliwia on pracę bezpośrednio na zasilanym obwodzie bez konieczności wyłączania urządzeń. Nadajnik oferuje również tryb wysokiego poziomu sygnału do zastosowań ogólnych w zakresie wykrywania, tryb pętli przeznaczony specjalnie do wykrywania zwarć, a także dwie optymalne częstotliwości wykrywania, które są automatycznie aktywowane w oparciu o wykryte napięcie.
Gdy nadajnik jest podłączony do obwodu, odbiornik łatwo wykrywa sygnał w przewodach lub kablach za ścianami, sufitami i podłogami. Nadajnik może być używany w odniesieniu do obwodów niezasilanych oraz obwodów zasilanych o napięciu AC/DC do 600 V w środowiskach elektrycznych kategorii I–III.

Poznaj wszystkie produkty Beha-Amprobe dostępne w Merazet S.A.

Marka

Beha-Amprobe

Marka Beha-Amprobe produkuje urządzenia kontrolno-pomiarowe m.in. dla elektryki i budownictwa, specjalizuje się w urządzeniach przenośnych. Beha-Amprobe powstało w wyniku połączenia się niemieckiej firmy Beha i amerykańskiej firmy Amprobe. Obecnie marka Beha-Amprobe jest częścią Fluke. Beha-Amprobe jest producentem wysokiej jakości urządzeń testowych dla elektryków. Firma rozpoczęła produkcję od stworzenia pierwszego miernika cęgowego i od tamtej pory portfolio firmy powiększa się o kolejne innowacyjne produkty. Urządzenia marki Beha-Amprobe cechuje nie tylko innowacyjność, ale przede wszystkim indywidualne podejście do ich użytkowania - przyrządy Beha-Amprobe znajdą swoje zastosowanie zarówno w przemyśle jak i gospodarstwach domowych. Wszystkie urządzenia przechodzą serię testów bezpieczeństwa, zarówno w laboratorium Beha-Amprobe jak i w niezależnym laboratorium. Wszystko to by zapewnić maksimum bezpieczeństwa użytkownikom, wysoką jakość i długą żywotność produktów. W ofercie Merazet znajdą Państwo lokalizatory kabli, mierniki RLC, mierniki cęgowe, mierniki długości przewodów, multimetry cyfrowe, pirometry, wskaźniki i próbniki napięcia oraz wykrywacze nieszczelności. Warto podkreślić, że cały czas poszerzamy naszą ofertę produktów Beha-Amprobe, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.