Mechanika płynów – przepływ sprężony | Armfield

Badanie przepływów o znaczących zmianach gęstości płynu przy stałym i zmiennym natężeniu przepływu.

Zapytaj o produkt +

Opis

Dostępne produkty

Badania przepływu powietrza – F6

Ta niezależna jednostka z długą, gładkościenną rurką łączy się z wlotem ssącym wentylatora odśrodkowego,
Służy do zademonstrowania sposobu pomiaru ważnych cech przemysłowych układów dystrybucji powietrza.
Może także pokazać w jaki sposób można zastosować pewne podstawowe zasady mechaniki płynów do analizy przepływu w kanałach i strumieniach.
Dostępne akcesorium do rejestracji danych – H14/2
Jednostka z przepływem sprężonym - C1-MkIII
Jednostka z przepływem sprężonym - C1-MkIII

Wszechstronne urządzenie, oparte na wielostopniowej sprężarce powietrza. Zaprojektowane zostało do nauczania koncepcji przepływu ściśliwego. Podstawowa jednostka zawiera wszystko, co jest wymagane do wykazania podstawowych zasad.
Dostępne są również akcesoria, które zawierają szereg wymiennych sekcji pomiarowych.
Zapewnia to studentowi szerszą wiedzę i zrozumienie.

Jednostka z przepływem sprężonym – C1-MkIII-30

Opcja dodatkowych sekcji pomiarowych

Akcesorium do badania sprężarki – C1-MkIII-35
Testy wydajności sprężarki

C1-MkIII-DTA-aLITE
Rejestrator danych i oprogramowanie edukacyjne (akcesoria opcjonalne

Marka

Armfield

Brytyjska firma Armfield Limited jest jednym z wiodących światowych producentów dziedzinie projektowania i produkcji zestawów i urządzeń dla edukacji oraz aparatury dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i działów naukowo-badawczych. Systemy dla edukacji i przemysłu marki Armfield wykorzystywane są przez wiele wiodących światowych korporacji. Urządzenia te umożliwiają działom badawczym i projektowym firm przeniesienie pełnowymiarowych procesów produkcji przemysłowej do wersji mikro - laboratoryjnej, która pozwala na przeprowadzenie testów, stworzenie limitowanych serii produktów, czy prowadzenie produkcji na cele badań i rozwoju. Dział aparatury edukacyjnej Armfield funkcjonuje od 1963 roku, a sama firma istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Dział edukacyjny projektuje i produkuje urządzenia do edukacji inżynierskiej i badań. Aparatura i systemy edukacyjne Armfield wykorzystywane są przez uniwersytety, uczelnie, szkoły, ośrodki badawcze i centra szkoleniowe na całym świecie. Urządzenia Armfield słyną z innowacyjnych projektów oraz najwyższego poziomu jakości w branży. Portfolio produktów Armfield obejmuje wszystkie główne dziedziny inżynierii i stale rozwija się, zgodnie z rosnącymi wymaganiami edukacji inżynierskiej.