Promocja!

Miernik rezystancji izolacji MIC-10 1kV

Zapytaj o produkt +
logo sonel

Opis

Miernik rezystancji izolacji MIC-10 1kV

Przyrząd do badań rezystancji izolacji przewodów oraz instalacji elektrycznych napięciem z do 1000V. Podczas pomiaru nadzorowane są warunki pracy (np. napięcie na obiekcie); po zakończeniu następuje rozładowanie mierzonego obiektu.

Miernik posiada również funkcję pomiaru ciągłości połączeń ochronnych i wyrównawczych.

Podświetlana klawiatura oraz obudowa odporna na uszkodzenia o stopniu ochrony IP-67 znacznie ułatwia pracę w niekorzystnych warunkach.

Urządzenie spełnia wymagania normy PN-EN 61557.

Marka

Sonel

Sonel S.A. to polski koncern produkujący specjalistyczne przyrządy pomiarowe: mierniki wielofunkcyjne, cęgowe, multimetry, luksomierze, pirometry, lokalizatory przewodów oraz kamery termowizyjne. Sprzęt ma szerokie zastosowanie w przemyśle lekkim i ciężkim, w branży energetycznej, budownictwie oraz telekomunikacji. Firma Sonel S.A., z siedzibą w Świdnicy, istnieje od 1994 roku. Dzięki stałym inwestycjom w badania i innowacje, na chwilę obecną jest to jedna z największych polskich firm produkujących wysokiej jakości artykuły miernicze. W ramach prowadzonej działalności, obok produkcji asortymentu pomiarowego, funkcjonuje także laboratorium badawczo-wzorcujące, posiadające od 2017 roku akredytację Polskiego Centrum Akredytacji. Klienci firmy mogą korzystać z dokonań laboratorium oraz ze specjalistycznego serwisu zakupionego sprzętu. Misją firmy Sonel S.A. jest ciągłe doskonalenie się w zakresie używanych rozwiązań technologicznych. Celem jest produkcja sprzętu mierniczego, który oparty na nowoczesnych technologiach, będzie jednocześnie funkcjonalny w codziennym użytkowaniu. Znamy naszych klientów i staramy się wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, gwarantując najwyższą jakość produktów, profesjonalne szkolenia sprzętowe oraz szybki i sprawny serwis.
  • Jesteśmy największym polskim dystrybutorem firmy Sonel
  • Co najmniej raz w roku organizujemy spotkania techniczno-prezentacyjne dotyczące produktów firmy
logo sonel