Mini system HTST/UHT – FT94LT | Armfield

FT94LT to ekonomiczny system przetwarzania HTST/UHT, o wydajności 30-100 l/godz. i temperaturze przetwarzania do 150°C z wieloma opcjami, aby dostosować produkt do Państwa wymagań.

Zapytaj o produkt +

Opis

Zaprojektowany z myślą o elastyczności, system FT94LT nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, od soków owocowych przez lody, karmę dla zwierząt domowych po farmaceutyki. Na specjalne życzenie dostępne są opcje do 200 l/godz. Zobacz FT64, aby znaleźć odpowiednie chłodziarki

Marka

Armfield

Brytyjska firma Armfield Limited jest jednym z wiodących światowych producentów dziedzinie projektowania i produkcji zestawów i urządzeń dla edukacji oraz aparatury dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i działów naukowo-badawczych. Systemy dla edukacji i przemysłu marki Armfield wykorzystywane są przez wiele wiodących światowych korporacji. Urządzenia te umożliwiają działom badawczym i projektowym firm przeniesienie pełnowymiarowych procesów produkcji przemysłowej do wersji mikro - laboratoryjnej, która pozwala na przeprowadzenie testów, stworzenie limitowanych serii produktów, czy prowadzenie produkcji na cele badań i rozwoju. Dział aparatury edukacyjnej Armfield funkcjonuje od 1963 roku, a sama firma istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Dział edukacyjny projektuje i produkuje urządzenia do edukacji inżynierskiej i badań. Aparatura i systemy edukacyjne Armfield wykorzystywane są przez uniwersytety, uczelnie, szkoły, ośrodki badawcze i centra szkoleniowe na całym świecie. Urządzenia Armfield słyną z innowacyjnych projektów oraz najwyższego poziomu jakości w branży. Portfolio produktów Armfield obejmuje wszystkie główne dziedziny inżynierii i stale rozwija się, zgodnie z rosnącymi wymaganiami edukacji inżynierskiej.