Modułowy zestaw Armfield do nauki o płynach – Seria FS

Zapytaj o produkt +

Opis

Modułowy zestaw Armfield do nauki o płynach

Modułowy zestaw do nauki o płynach to idealny sposób wprowadzenia uczniów w tematykę inżynierii płynów.

Seria Fluid Science do nauki o płynach, bazuje na sprawdzonych osiągnięciach w zakresie opracowywania innowacyjnego, praktycznego sprzętu dydaktycznego. Pozwala studentom na zrozumienie podstaw mechaniki płynów i płynów termicznych poprzez serię praktycznych eksperymentów.

Studenci mogą przeprowadzać eksperymenty indywidualne lub grupowe, począwszy od prostych pomiarów przepływu i strat w obwodach hydraulicznych aż po bardziej złożone procesy wymiany ciepła z wykorzystaniem jednostki centralnej Fluid Science w połączeniu z wielofunkcyjnym panel roboczy i oprzyrządowanie.

Przyjazny dla użytkownika przewodnik zawiera wizualizacje oraz ilustracje, które pomagają uczniom poszerzenie wiedzy oraz zastosowanie teorii do praktycznych eksperymentów.

Wysoce precyzyjne elementy są prezentowane w modułowym systemie opartym na tackach, gwarantującym zarówno łatwy dostęp, jak i przechowywanie. Eksperymenty są dostarczane na tackach z USB i instrukcją obsługi.

Jednostka centralna

Jednostka Centralna FS-SU została zaprojektowana do użytku w połączeniu z elementami (tackami) eksperymentalnymi modułowego zestawu do nauki o płynach. Jednostka zawiera pompę i rotametr do zmiany natężenia przepływu wody oraz system grzewczy. Wbudowane zabezpieczenia urządzenia to m.in. wyłącznik termiczny zapobiegający przekroczeniu temperatury w obwodzie ciepłej wody 55°C oraz niskonapięciowy zasilacz wodoszczelny.

Eksperymenty dostarczane są na odrębnych tackach wraz z kluczem USB zawierającym jasne i intuicyjne instrukcje do wykonywania eksperymentów

Tacki do eksperymentów z zakresu mechaniki płynów

Tacki do eksperymentów z zakresu termiki płynów

Marka

Armfield Limited