Multimetr cyfrowy Beha-Amprobe serii AM-500-EUR

Zapytaj o produkt +

Opis

Multimetr cyfrowy Beha-Amprobe serii AM-500-EUR

Multimetry cyfrowe z serii AM-500-EUR

AM-510-EUR, AM-520-EUR, AM-530-EUR, AM-540-EUR, AM-550-EUR

 

Przedstawiamy multimetry cyfrowe z serii Beha-Amprobe AM-500-EUR, która obejmuje szeroką gamę przyrządów spełniających różnorodne potrzeby.
Te trwałe i niezawodne multimetry opracowano jako przystępne cenowo, lecz bogate w funkcje, służące do wykonywania ważnych pomiarów w instalacjach domowych, HVAC, elektrycznych i przemysłowych.

Marka

Beha-Amprobe

Marka Beha-Amprobe produkuje urządzenia kontrolno-pomiarowe m.in. dla elektryki i budownictwa, specjalizuje się w urządzeniach przenośnych. Beha-Amprobe powstało w wyniku połączenia się niemieckiej firmy Beha i amerykańskiej firmy Amprobe. Obecnie marka Beha-Amprobe jest częścią Fluke. Beha-Amprobe jest producentem wysokiej jakości urządzeń testowych dla elektryków. Firma rozpoczęła produkcję od stworzenia pierwszego miernika cęgowego i od tamtej pory portfolio firmy powiększa się o kolejne innowacyjne produkty. Urządzenia marki Beha-Amprobe cechuje nie tylko innowacyjność, ale przede wszystkim indywidualne podejście do ich użytkowania - przyrządy Beha-Amprobe znajdą swoje zastosowanie zarówno w przemyśle jak i gospodarstwach domowych. Wszystkie urządzenia przechodzą serię testów bezpieczeństwa, zarówno w laboratorium Beha-Amprobe jak i w niezależnym laboratorium. Wszystko to by zapewnić maksimum bezpieczeństwa użytkownikom, wysoką jakość i długą żywotność produktów. W ofercie Merazet znajdą Państwo lokalizatory kabli, mierniki RLC, mierniki cęgowe, mierniki długości przewodów, multimetry cyfrowe, pirometry, wskaźniki i próbniki napięcia oraz wykrywacze nieszczelności. Warto podkreślić, że cały czas poszerzamy naszą ofertę produktów Beha-Amprobe, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.