Oscyloskop cyfrowy Agilent DSOX2012A (2 kanały, 100 MHz)

Zapytaj o produkt +

Opis

Oscyloskop cyfrowy Agilent DSOX2012A (2 kanały, 100 MHz)

Seria InfiniiVision 2000 X posiada największą pamięć w swojej klasie z opatentowanej przez Agilent technologii MegaZoom IV zapewniająca największe tempo odświeżania do 50.000 sygnałów na sekundę.

Dodatkowo seria 2000 X oferuje 23 zautomatyzowane pomiary, takie jak napięcie, czas i częstotliwość, a także funkcje matematyczne i szybką transformatę fourierowską. Wszystko to w cenie porównywalnej do oscyloskopu TDS2000C firmy Tektronix.

Oscyloskop DSOX-2012A:

  • wyświetlacz kolorowy 8,5 cala WVGA
  • ilość kanałów: 2
  • pasmo częstotliwości: 100 MHz
  • częstotliwość próbkowania: 1 GS/s
  • możliwość rozszerzenia pasma
  • możliwość rozbudowy o kanały logiczne
  • opcjonalne moduły LAN, VGA, GPiB Mega Zoom

Seria 2000 X jest pierwszym przyrządem w swojej klasie oferującym wbudowany analizator sygnału logicznego. Do tej pory oscyloskopy tej klasy obsługiwały wyłącznie dwa lub cztery kanały analogowe. Zawartość cyfrowa jest w tej chwili wszechobecna w dzisiejszych projektach i tradycyjne 2 i 4 kanałowe oscyloskopy nie zawsze zapewniają wystarczającej ilości kanałów. Z dodatkowymi 8 cyfrowymi kanałami masz w sumie do 12 kanałów skorelowanych czasowo w jednym przyrządzie. Możesz najpierw zakupić podstawowy 2 lub 4 kanałowy DSO i w każdej chwili rozbudować go do modelu MSO z licencją na włączenie dodatkowych 8 cyfrowych kanałów.

Pierwszy na rynku! w serii 2000 X zintegrowany 20MHz generator. Doskonały do laboratoriów edukacyjnych i projektowych gdzie liczy się cena urządzenia i oszczędność miejsce na biurku. Zintegrowana funkcja generatora dostarcza sygnał wyjściowy w postaci fali sinusoidalnej, prostokątny, impulsowy, DC i szumu. Nie ma konieczności zakupywania oddzielnego generatora gdy możesz mieć jeden zintegrowany z oscyloskopem. Możesz załączyć funkcję WaveGen w dowolnym momencie zamawiając opcję DSOX2WAVEGEN i samemu zainstalować licencję.

Twoje potrzeby się zmieniają, jednak tradycyjne oscyloskopy pozostają niezmienne, w końcu dostajesz to, za co płacisz.

Z serią 2000X Twoja inwestycja jest bezpieczna. Jeżeli będziesz w przyszłości potrzebował szersze pasmo (do 200 MHz), dodatkowe kanały, generator sygnału lub miernik, będziesz mógł je łatwo dołączyć do zakupionego już oscyloskopu.

Marka

Keysight Technologies