Pasteryzator laboratoryjny – FT75 | Armfield

Jest to przykład nowoczesnych pasteryzatorów wysokotemperaturowych o krótkim czasie działania (HTST) stosowanych w komercyjnej produkcji żywności.

Zapytaj o produkt +

Opis

Wykorzystuje on trójstopniowy płytowy wymiennik ciepła i stanowi doskonały klasowy przykład „linii produkcyjnej” podejścia do produkcji żywności, wraz z towarzyszącymi mu systemami i aspektami sterowania. Opcje obejmują Pompę cyrkulacyjną wody lodowej CW-17 i system rejestracji danych FT75-DTA- ALITE oraz dodatkowy czujnik temperatury STS.

Marka

Armfield

Brytyjska firma Armfield Limited jest jednym z wiodących światowych producentów dziedzinie projektowania i produkcji zestawów i urządzeń dla edukacji oraz aparatury dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i działów naukowo-badawczych. Systemy dla edukacji i przemysłu marki Armfield wykorzystywane są przez wiele wiodących światowych korporacji. Urządzenia te umożliwiają działom badawczym i projektowym firm przeniesienie pełnowymiarowych procesów produkcji przemysłowej do wersji mikro - laboratoryjnej, która pozwala na przeprowadzenie testów, stworzenie limitowanych serii produktów, czy prowadzenie produkcji na cele badań i rozwoju. Dział aparatury edukacyjnej Armfield funkcjonuje od 1963 roku, a sama firma istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Dział edukacyjny projektuje i produkuje urządzenia do edukacji inżynierskiej i badań. Aparatura i systemy edukacyjne Armfield wykorzystywane są przez uniwersytety, uczelnie, szkoły, ośrodki badawcze i centra szkoleniowe na całym świecie. Urządzenia Armfield słyną z innowacyjnych projektów oraz najwyższego poziomu jakości w branży. Portfolio produktów Armfield obejmuje wszystkie główne dziedziny inżynierii i stale rozwija się, zgodnie z rosnącymi wymaganiami edukacji inżynierskiej.