Przygotowanie próbek – wirówki, młynki, mieszadła

Aparatura niezbędna do przygotowania próbek w laboratoriach różnego typu.

Zapytaj o produkt +

Opis

Wirówki, młynki, moździerze, aparatura do podgrzania próby.

Wybrane modele to nasza propozycja dla szkolnictwa. Posiadamy w ofercie więcej modeli wymienionych urządzeń o skomplikowanych możliwościach aplikacyjnych oraz nierzadko możliwości dedykowanej konfiguracji. Pełna oferta zastosowań modeli urządzeń na naszej oficjalnej stronie: Merazet

Wybrane modele

Wirówka EBA 200 HettichWirówka laboratoryjna do odwirowywania małych objętościowo probówek, max 8 x 15 ml.
Więcej na stronie: Wirówka Hettich
Młynki kulowe PULVERISETTE 0 i PULVERISETTE 23Młynek Pulverisette 0 - Możliwe drobne mielenie i przesiewanie w jednym urządzeniu.
Więcej: Młynek Pulverisette 0
Młynek Pulverisette 23 - najmniejsze urządzenie firmy Fritsch do mielenia małych ilości próbek. Więcej: Młynek Pulverisette 23
Młynek nożowy PULVERISETTE 11Idealny do bardzo szybkiego i delikatnego rozdrabniania i homogenizacji wilgotnych, tłustych, miękkich i średnio-twardych próbek.
Więcej na stronie:
Pulverisette 11
Ucierak moździerzowy PULVERISETTE 2Młynek moździerzowy do delikatnego rozdrabniania bez efektu cieplnego. Najczęściej stosowany w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym.

Więcej na stronie: Pulverisette 2
Młynek nożowy PULVERISETTE 11Młynek nożowy do bardzo szybkiego i delikatnego rozdrabniania i homogenizacji wilgotnych, tłustych, miękkich i średnio-twardych próbek.

Więcej na stronie: Pulverisette 11
Młynek wysokoobrotowy wirnikowy PULVERISETTE 14 classic lineMłyn wirnikowy o zmiennej prędkości, wysokoobrotowy idealny do szybkiego, skutecznego rozdrabniania miękkich i średnio-twardych, kruchych i włóknistych materiałów, a także do próbek wrażliwych na temperaturę.

Więcej na stronie: https://www.merazet.pl/produkt/mlynek-wysokoobrotowy-wirnikowy-pulverisette-14/
Mieszadła magnetyczneMieszadła mechaniczne, rolkowe, jedno i wielostanowiskowe, do wykorzystania w każdym laboratorium
Więcej: Mieszadła w ofercie Merazet
Mieszadła magnetyczne z grzaniemSpecjalistyczna aparatura laboratoryjna do mieszania cieczy o dużym zakresie temperatur – nawet do 580oC
Więcej: Mieszadła z grzaniem, oferta Merazet
Płyty grzewczePłyty grzewcze, do przygotowania prób w odpowiedniej temperaturze.
Dostępne modele: oferta Merazet
HomogenizatoryUrządzenia stosowane do otrzymania jednolitych mieszanin w wielu gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle spożywczym, mleczarskim (mleko, śmietana, serki), w mikrobiologii, przemyśle medycznym i kosmetycznym, petrochemicznym w procesie mieszania, dyspergowania, rozdrabniania i wytwarzania jednorodnej mieszaniny.
Dostępne modele: homogenizatory.