Ramka A-Frame lokalizator zwarć doziemnych Beha-Amprobe AF-600-EUR

Zapytaj o produkt +

Opis

Ramka A-Frame lokalizator zwarć doziemnych Beha-Amprobe AF-600-EUR

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki precyzyjnemu wykrywaniu punktów upływu prądu.

Ramka AF-600-EUR A-Frame została opracowana do użytku z zestawami lokalizatorów kabli podziemnych serii UAT-600-EUR.

Funkcje i właściwości:

  • Identyfikacja każdego punktu upływu wokół kabla.
  • Lokalizacja zwarć doziemnych kabli i przewodów, usterek płaszczy oraz uszkodzeń powłoki rurociągów, w których instalacja podziemna ma bezpośredni kontakt z ziemią.
  • Wskazywanie dokładnego punktu, w którym metal ma kontakt z ziemią i powoduje upływ prądu oraz zakłócenia w kablu np. z powodu zardzewiałego płaszcza lub uszkodzonej osłony gumowej.
  • Zaawansowana technologia i cyfrowe przetwarzanie sygnału zapewniają prosty i skuteczny proces dokładnej lokalizacji:-Nawigacja za pomocą kompasu z numerycznym wskazaniem wartości natężenia pola zwarcia pokazują jego kierunek.
  • Wskazujące odległość strzałki w lewo lub prawo prowadzą użytkownika, precyzyjnie śledząc linię przebiegu instalacji podziemnej.-Automatyczna regulacja wzmocnienia umożliwia szybkie wykrywanie sygnału śledzenia i dokładnie dostosowuje czułość przyrządu A-Frame.
  • Regulowana głośność.
  • Wyświetlacz LCD z automatycznym podświetleniem
  • Wykrywa zwarcia doziemne kabli i uszkodzenia rur

Marka

Beha-Amprobe

Marka Beha-Amprobe produkuje urządzenia kontrolno-pomiarowe m.in. dla elektryki i budownictwa, specjalizuje się w urządzeniach przenośnych. Beha-Amprobe powstało w wyniku połączenia się niemieckiej firmy Beha i amerykańskiej firmy Amprobe. Obecnie marka Beha-Amprobe jest częścią Fluke. Beha-Amprobe jest producentem wysokiej jakości urządzeń testowych dla elektryków. Firma rozpoczęła produkcję od stworzenia pierwszego miernika cęgowego i od tamtej pory portfolio firmy powiększa się o kolejne innowacyjne produkty. Urządzenia marki Beha-Amprobe cechuje nie tylko innowacyjność, ale przede wszystkim indywidualne podejście do ich użytkowania - przyrządy Beha-Amprobe znajdą swoje zastosowanie zarówno w przemyśle jak i gospodarstwach domowych. Wszystkie urządzenia przechodzą serię testów bezpieczeństwa, zarówno w laboratorium Beha-Amprobe jak i w niezależnym laboratorium. Wszystko to by zapewnić maksimum bezpieczeństwa użytkownikom, wysoką jakość i długą żywotność produktów. W ofercie Merazet znajdą Państwo lokalizatory kabli, mierniki RLC, mierniki cęgowe, mierniki długości przewodów, multimetry cyfrowe, pirometry, wskaźniki i próbniki napięcia oraz wykrywacze nieszczelności. Warto podkreślić, że cały czas poszerzamy naszą ofertę produktów Beha-Amprobe, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.