Skrzynia biegów – SD-1.15 | Armfield

Większość pojazdów drogowych jest wyposażona w skrzynię biegów o zmiennym położeniu, aby uzyskać najlepsze zastosowanie mocy przy różnych warunkach drogowych.

Zapytaj o produkt +

Opis

Zasadniczo skrzynia biegów składa się z kół zębatych o różnych rozmiarach, które mogą być angażowane w razie potrzeby.

Starsza skrzynia, choć nadal jest używana w ciężkich pojazdach, rzadko używana jest w nowoczesnych samochodach, ale jego podstawowa konstrukcja i obsługa jest ważna z punktu widzenia ucznia, ponieważ przedstawia podstawowy układ, z którego opracowano większość nowoczesnych skrzyń biegów.

Opcje:

  • Złącze krótkie S D -1.15A
  • Złącze uniwersalne S D -1.15 B

Montuje się go na uniwersalnej ramie, którą należy dokupić ( SD-1.10) kompatybilnej z innymi stanowiskami z tej serii:

Marka

Armfield

Brytyjska firma Armfield Limited jest jednym z wiodących światowych producentów dziedzinie projektowania i produkcji zestawów i urządzeń dla edukacji oraz aparatury dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i działów naukowo-badawczych. Systemy dla edukacji i przemysłu marki Armfield wykorzystywane są przez wiele wiodących światowych korporacji. Urządzenia te umożliwiają działom badawczym i projektowym firm przeniesienie pełnowymiarowych procesów produkcji przemysłowej do wersji mikro - laboratoryjnej, która pozwala na przeprowadzenie testów, stworzenie limitowanych serii produktów, czy prowadzenie produkcji na cele badań i rozwoju. Dział aparatury edukacyjnej Armfield funkcjonuje od 1963 roku, a sama firma istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Dział edukacyjny projektuje i produkuje urządzenia do edukacji inżynierskiej i badań. Aparatura i systemy edukacyjne Armfield wykorzystywane są przez uniwersytety, uczelnie, szkoły, ośrodki badawcze i centra szkoleniowe na całym świecie. Urządzenia Armfield słyną z innowacyjnych projektów oraz najwyższego poziomu jakości w branży. Portfolio produktów Armfield obejmuje wszystkie główne dziedziny inżynierii i stale rozwija się, zgodnie z rosnącymi wymaganiami edukacji inżynierskiej.