Sterylny zbiornik – FT85 | Armfield

Sterylny zbiornik Armfield FT85 może przechować produkt przetworzony UHT do sterylnego napełniania w późniejszym czasie.

 

Zapytaj o produkt +

Opis

Eliminuje to marnotrawstwo produktu związane z systemami ciągłego napełniania w skali pilotowej, które nie posiadają zdolności buforowania. Zbiornik znajduje się pomiędzy jednostkami do obróbki UHT Armfielda a systemem do sterylnego napełniania FT83 i jest dostępny w rozmiarach od 10 do 30 litrów (inne rozmiary na zamówienie). Jest on przeznaczony do pracy z systemami Armfielda, ale mogą być obsługiwane z innym sprzętem.

Marka

Armfield

Brytyjska firma Armfield Limited jest jednym z wiodących światowych producentów dziedzinie projektowania i produkcji zestawów i urządzeń dla edukacji oraz aparatury dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i działów naukowo-badawczych. Systemy dla edukacji i przemysłu marki Armfield wykorzystywane są przez wiele wiodących światowych korporacji. Urządzenia te umożliwiają działom badawczym i projektowym firm przeniesienie pełnowymiarowych procesów produkcji przemysłowej do wersji mikro - laboratoryjnej, która pozwala na przeprowadzenie testów, stworzenie limitowanych serii produktów, czy prowadzenie produkcji na cele badań i rozwoju. Dział aparatury edukacyjnej Armfield funkcjonuje od 1963 roku, a sama firma istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Dział edukacyjny projektuje i produkuje urządzenia do edukacji inżynierskiej i badań. Aparatura i systemy edukacyjne Armfield wykorzystywane są przez uniwersytety, uczelnie, szkoły, ośrodki badawcze i centra szkoleniowe na całym świecie. Urządzenia Armfield słyną z innowacyjnych projektów oraz najwyższego poziomu jakości w branży. Portfolio produktów Armfield obejmuje wszystkie główne dziedziny inżynierii i stale rozwija się, zgodnie z rosnącymi wymaganiami edukacji inżynierskiej.