Suszarka bębnowa – FT32 | Armfield

Ogrzewana parą wodną, dwucylindrowa suszarnia rolkowa

Zapytaj o produkt +

Opis

Proste suszenie materiału w celu nadania odpowiedniej wilgoci i wymaganego czasu suszenia (lub czasu przebywania)

  • Wyznaczenie krzywych suszenia w celu oceny możliwości suszenia materiału w złożu fluidalnym na skalę przemysłową. Krzywe suszenia są istotne dla mechanizmu suszenia – mogą być wykorzystywane jako podstawa bilansu cieplnego i masy, sprawności cieplnej suszenia i konstrukcji suszarni.
  • Obliczanie współczynników przenikania ciepła dla różnych warunków – ważne w konstrukcji suszarni i porównywaniu złoża fluidalnego z innymi metodami suszen

Marka

Armfield

Brytyjska firma Armfield Limited jest jednym z wiodących światowych producentów dziedzinie projektowania i produkcji zestawów i urządzeń dla edukacji oraz aparatury dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i działów naukowo-badawczych. Systemy dla edukacji i przemysłu marki Armfield wykorzystywane są przez wiele wiodących światowych korporacji. Urządzenia te umożliwiają działom badawczym i projektowym firm przeniesienie pełnowymiarowych procesów produkcji przemysłowej do wersji mikro - laboratoryjnej, która pozwala na przeprowadzenie testów, stworzenie limitowanych serii produktów, czy prowadzenie produkcji na cele badań i rozwoju. Dział aparatury edukacyjnej Armfield funkcjonuje od 1963 roku, a sama firma istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Dział edukacyjny projektuje i produkuje urządzenia do edukacji inżynierskiej i badań. Aparatura i systemy edukacyjne Armfield wykorzystywane są przez uniwersytety, uczelnie, szkoły, ośrodki badawcze i centra szkoleniowe na całym świecie. Urządzenia Armfield słyną z innowacyjnych projektów oraz najwyższego poziomu jakości w branży. Portfolio produktów Armfield obejmuje wszystkie główne dziedziny inżynierii i stale rozwija się, zgodnie z rosnącymi wymaganiami edukacji inżynierskiej.