Promocja!

Tester wielofunkcyjny Megger MFT1825

Zapytaj o produkt +

Opis

Tester wielofunkcyjny Megger MFT1825

Nowa seria MFT1800 została zaprojektowana do trudnych warunków pracy oraz najwyższej wiarygodności wyników. Składa się z gumowej osłony dla dodatkowej ochrony i pewności uchwytu, ochrony IP54 przed pyłem i wodą oraz kategorii bezpieczeństwa EN61010 CAT IV. Wiodąca w swojej klasie ochrona wejść zapewnia, że nowy MFT może wytrzymać przypadkowe niewłaściwe zastosowanie oraz przepięcia, gdy inne testery nie mogą.
Wszystkie te funkcje zawarte są w intuicyjnym i prostym w obsłudze przyrządzie bez ukrytych menu lub skomplikowanych ekranów. Testy są wybierane w prosty sposób dzięki kolorowym oznaczeniom przełącznika obrotowego, wyniki są wyraźnie wyświetlane na wyświetlaczu.
Wraz z przyrządem dołączony jest standardowy 3-przewodowy zestaw przewodów pomiarowych oraz testowy kabel zasilania, sonda z przełącznikiem do szybkiego i prostego testowania, pełny 12-miesięczny certyfikat kalibracji oraz gwarancję rozszerzalną do 3 lat. MFT dostarczany jest w wytrzymałym twardym futerale z dodatkowym miejscem na opcjonalne narzędzia i zestaw sond uziemiających, składający się z 2 szpilek uziemiających oraz 3 długich przewodów pomiarowych.

 

Marka

Megger