Trójfazowy rejestrator jakości energii Fluke 1750

Zapytaj o produkt +

Opis

Trójfazowy rejestrator jakości energii Fluke 1750

Fluke 1760 to nowoczesny trójfazowy rejestrator jakości energii w gamie urządzeń pomiarowych. Aparat ten pozwala na wykonanie pomiarów w pełnej zgodności z normami klasy A standardu IEC 61000-4-30.

To jeden z najlepszych aparatów dostępnych na rynku gwarantujący wykonanie zaawansowanych analiz jakości energii i całościowych pomiarów zgodności.

Zastosowanie

Fluke 1760 zaprojektowano i dostosowano do precyzyjnych pomiarów i analizy układów dystrybucji energii elektrycznej zarówno w zastosowaniach przemysłowych i użytkowych.

Aparat stosowany jest również w sieciach średniego i niskiego napięcia jako narzędzie do monitorowania, jakości energii. Fluke 1760 zapewnia elastyczność w definiowaniu progów, algorytmów i wyborze mierzonych parametrów. Rejestrator energii Fluke 1760 gwarantuje wychwycenie szerokiego zakresu szczegółów w parametrach wybranych przez użytkownika.

Marka

Fluke

Fluke to lider w produkcji elektronicznych przyrządów diagnostycznych. Produkuje on urządzenia dla specjalistów z różnych branż. Jego urządzenia wykorzystywane są np. przy:
  • montażu i konserwacja instalacji przemysłowych oraz układów elektronicznych,
  • pomiarze elektryczności i temperatury,
  • pomiarze jakość powietrza w różnych pomieszczeniach,
  • kalibracji,
  • biomedycyny.