VB 4500E Silnik hybrydowy TOYOTA 1NZE-FXE HYBRID SYNERGY DRIVE – benzynowy i elektryczny (na stojaku z kółkami ) – elektryczny

Zapytaj o produkt +

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Układ hybrydowy Toyota (THS) ma dwa źródła mocy, silnik benzynowy i silnik elektryczny.
THS odzyskuje energię, która inaczej jest tracona, na ciepło w układzie hamulcowym i wykorzystuje ją do uzupełnienia energii silnika spalinowego. MG1 (silnik – prądnica 1) generuje moc elektryczną i rozrusza silnik;
MG2 (silnik – prądnica 2) napędza pojazd. Podczas zmniejszania prędkości koła napędzają MG2, który działa jako prądnica mocy odzysku. THS używa różne tryby do osiągnięcia najbardziej wydajnej pracy w odpowiedzi na warunki jazdy.
VB4501 taki sam jak VB 4500, lecz jest napędzany elektrycznie dwoma silnikami elektrycznymi: jeden na silniku spalinowym i drugi na prądnicy. Silniki elektryczne mogą być obsługiwane oddzielnie lub równocześnie, zgodnie z wymaganiami nauczania. Silnik jest wyposażony w panel z nazewnictwem.

Marka

VB Italy

VB Italy to wiodący producent sprzętu edukacyjnego. Jego oferta obejmuje różne dziedziny edukacji, takie jak motoryzacja, rolnictwo, lotnictwo i inżynieria morska.