Badanie wilgotności materiałów – Wilgotnościomierze

Urządzenia pomiarowe do badania materiałów budowlanych różnego typu, w tym konstrukcyjnych.

Zapytaj o produkt +

Opis

Szerokie zastosowanie w branży budowlanej, w zawodach wykończeniowych, podczas prac deweloperskich, badań środowiskowych itp.

Modele dostępne w ofercie

Wilgotnościomierz betonu TRAMEX CME 5Uniwersalny, precyzyjny i łatwy w użyciu miernik wilgotności wykorzystywany do badania wilgotności w betonie. Umożliwia, bez konieczności wiercenia czy uszkodzenia powierzchni, wykonanie wielu testów na dużym obszarze, w możliwie najkrótszym czasie.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz betonu TRAMEX CME 5
Wilgotnościomierz TRAMEX CME X5Miernik do szybkiego i precyzyjnego pomiaru wilgotności w betonie i innych podłożach oraz jastrychu. Wyposażony w złącze do opcjonalnej sondy wilgotności względnej Hygro-i2® oraz wytrzymałej sondy do drewna.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz TRAMEX CME X5
Wilgotnościomierz TRAMEX ME 5Miernik do pomiaru wilgotności płyt gipsowo-kartonowych, drewna, tynku, cegły, ceramiki, porcelany, płytek podłogowych, laminatów i innych materiałów budowlanych.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz TRAMEX ME 5
Wilgotnościomierz TRAMEX MRH 3Urządzenie do bezinwazyjnego pomiaru oraz detekcji wilgotności w rożnego rodzaju materiałach budowlanych takich jak: drewno, gips, ścianki działowe, cegła, płytka ceramiczna, płyty kartonowo-gipsowe, pokrycia pachowe.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz TRAMEX MRH 3
Wilgotnościomierz materiałów LaserLiner MoistureFinder CompactNarzędzie do pomiaru wilgotności materiałów metodą pojemnościową. Do materiałów takich jak: drewno miękkie (np. świerk, sosna, lipa), drewno twarde (np. buk, dąb, brzoza), tynk gipsowy i jastrych cementowy.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz materiałów LaserLiner MoistureFinder Compact
Wilgotnościomierz Laserliner MoistureMaster Compact Plus (Bluetooth)Narzędzie do nieniszczącego pomiaru wilgotności materiałów metodą pojemnościową, wyposażone w interfejs Bluetooth.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz Laserliner MoistureMaster Compact Plus
Wilgotnościomierz Laserliner MultiWet-Master Compact PlusUniwersalne urządzenie do pomiaru wilgotności powietrza i wilgotności materiałów (drewno i materiały budowlane) z interfejsem Bluetooth.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz Laserliner MultiWet - Master Compact Plus
Wilgotnościomierz – Zestaw kontrolny Laserliner MultiWet-Master InspectionUniwersalny zestaw kontrolny do oceny uszkodzeń spowodowanych przez wodę i tworzenie się pleśni, umożliwiający pomiar warunków otoczenia i punktu rosy oraz 3 grup drewna oraz 31 rodzajów materiałów budowlanych.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz – Zestaw kontrolny Laserliner MultiWet-Master Inspection
Wilgotnościomierz Laserliner DampMaster Compact Plus (Bluetooth)Miernik do badania wilgotności w drewna, tynku i materiałów budowlanych wyposażony w interfejs Bluetooth do przesyłu danych pomiarowych.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz Laserliner DampMaster Compact Plus
Wilgotnościomierz Laserliner DampMaster Compact Pro (Bluetooth)Miernik do sprawdzania wilgotności drewna, tynku i materiałów budowlanych z dodatkowym zestawem elektrod do pomiarów wgłębnych.
Wyposażony w interfejs Bluetooth pozwalający na wysłanie danych do aplikacji w smartfonie.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz Laserliner DampMaster Compact Pro
Wilgotnościomierz Tanel WIP-24Wilgotnościomierz ten przeznaczony jest do szybkiego, nieniszczącego (bezinwazyjnego) pomiaru wilgotności drewna i materiałów budowlanych.
Może być stosowany przy pomiarach praktycznie wszystkich gatunków drewna (także egzotycznych) oraz miedzy innymi takich materiałów budowlanych jak: beton, cegła, tynk, jastrych i gips.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz Tanel WIP-24
Wilgotnościomierz Protimeter Surveymaster / BLD5365Miernik wilgotności drewna i materiałów budowlanych pracujący w dwóch trybach pomiarowych:
- bezinwazyjnym
- inwazyjnym (igłowym).

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz Protimeter Surveymaster
BLD8800-C-S Wilgotnościomierze Protimeter MMS2 z sondą Hygrostick, QuickStick i oprogramowaniem w walizceWielofunkcyjny miernik wilgotności i temperatury materiałów budowlanych oraz powietrza.

Więcej na stronie: BLD8800-C-S Wilgotnościomierze Protimeter MMS2
Wilgotnościomierz Tanel MICROplusMiniaturowy, elektroniczny przyrząd do orientacyjnego pomiaru wilgotności drewna i betonu. Wilgotnościomierz, podobnie jak inne urządzenia tego typu, ten działa na zasadzie pomiaru rezystancji.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz Tanel MICROplus
Wilgotnościomierz Tanel HGR-9Uniwersalny, nowoczesny, elektroniczny wilgotnościomierz do pomiaru wilgotności drewna i betonu.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz Tanel HGR-9
Wilgotnościomierz Tanel HYGROPENProfesjonalny wilgotnościomierz do zastosowania w przemyśle drzewnym i budownictwie. Służy do określania wilgotności drewna, materiałów budowlanych.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz Tanel HYGROPEN
Wilgotnościomierz Protimeter Mini / BLD5702Wysokiej jakości miernik wilgotności drewna i innych materiałów budowlanych, wyposażony we wzorzec kalibracyjny, który umożliwia samodzielną kontrolę przyrządu.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz Protimeter Mini / BLD5702
Wilgotnościomierz Protimeter Aquant / BLD5765Miernik wilgotności materiałów budowlanych metodą nieinwazyjną.

Więcej na stronie: Wilgotnościomierz Protimeter Aquant / BLD5765