Wskaźnik napięcia Megger TPT320

Zapytaj o produkt +

Opis

Wskaźnik napięcia został wycofany z produkcji, następcą jest model Megger TPT420.

OPIS
Wskaźnik napięcia Megger TPT320 jest profesjonalnym narzędziem dla elektryków i inżynierów w zakresie precyzyjnego wskazania napięcia przy pracy. TPT320 wskazuje nie tylko poziom napięcia ale ma dodatkowe funkcje pomiarowe które czynią go niezbędnym narzędziem przy każdej pracy pod napięciem.

Ten produkt kupisz też w naszym sklepie korzystając z możliwości płatności online oraz dostawy w 48 h (w dni robocze):
Sprawdź


TPT320 oferuje zarówno wskazanie LCD jak i diodowe LED, która zapewnia pomiar napięcia AC/DC w zakresie od 12 do 690 V. Ponadto urządzenie ponadto posiada funkcję sprawdzenia ciągłości w zakresie od 0 do 500 kOhm. Badaniu ciągłości i pomiarom napięcia towarzyszy sygnalizator akustyczny.
Podczas przeprowadzania testu między fazą a ziemią w obwodzie chronionym wyłącznikiem RCD lub nadprądowym TPT320 nie wyzwala tych urządzeń.
Wskaźnik TPT320 oferuje także możliwość wskazania za pomocą wyświetlanych diodami kierunków wirowania faz.
Z myślą o bezpieczeństwie, TPT320 spełnia CATIV 600 V w stopniu ochrony IP64. Także materiał z którego wykonany jest uchwyt zapewnia stabilne utrzymanie wskaźnika w dłoni.
Dodatkowo zainstalowano diodę którą instalator może doświetlić miejsce wykonywania pomiaru.
Urządzenie posiada funkcję, która będzie ostrzegać operatora przed niebezpiecznym napięciem w obwodzie testowanym, nawet gdy baterie będą wyczerpane.
ZASTOSOWANIA
Chociaż tester jest przede wszystkim przeznaczony do badań w instalacjach elektrycznych, urządzenie może być przydatne w szerokiej liczbie zastosowań.TPT320 można wykorzystać do testowania samochodowych instalacji elektrycznych i
przeciwpożarowych systemów alarmowych.

Marka

Megger