Zasilacz AC/DC stanowiący wyposażenie stołu w pracowni AXG-40 4000VA

Zapytaj o produkt +

Opis

Zespół AXG-40 (4000VA)

Stanowi rozbudowę istniejącego stanowiska w pracowni lub samodzielne stanowisko zasilające.
Zasilacz można dostawić do istniejącego stołu i stworzyć nowe stanowisko dydaktyczne.
Obwody zasilaczy indywidualnie zabezpieczone przed przeciążeniem i zwarciem, zaciski przyłączeniowe „laboratoryjne” dostępne na panelu zasilacza.

Moc 4000VA

  • Zasilacz DC 0-270V (izolowany od źródła) regulowany zasilacz DC: 0-270VDC/16A izolowane od sieci poprzez transformator separacyjny zasilacz zabezpieczony przed przeciążeniem i zwarciem. Napięcie DC uzyskane poprzez zastosowanie mostka Gretza, odczyt wartość z mierników analogowych prądu i napięcia;
  • Regulowany autotransformator 3 fazowy, 0-450V/8A zabezpieczony przed przeciążeniem i zwarciem, wyjście zabezpieczone wyłącznikiem termiczno-magnetycznym.
  • Zasilacz pomocniczy regulowany 0-250VDC/2.5A izolowane od sieci poprzez transformator separacyjny, zabezpieczony przed przeciążeniem i zwarciem odczyt wartość z mierników analogowych prądu i napięcia; lampka sygnalizująca obecność napięcia. Przycisk kontrolny ON/OFF
  • Regulowany autotransformator 1 fazowy 0-250VAC / 2.5A zabezpieczony przed przeciążeniem i zwarciem odczyt wartość z mierników analogowych prądu i napięcia; lampka sygnalizująca obecność napięcia. Przycisk kontrolny ON/OFF
  • Wyjście 3 fazowe , zabezpieczone przycisk kontrolnym ON/OFF, lampka sygnalizująca obecność napięcia; 4 gniazda laboratoryjne 3x400VAC
  • Wyjście 1 fazowe, lampka sygnalizująca obecność napięcia; 4 gniazda 230V 2P+E
  • Przycisk bezpieczeństwa zabezpieczony kluczykiem
  • Przycisk Start/Stop włącznik główny

Opis dodatkowy:

Mobilna konsola zasilająca stanowiąca dostawkę do stołu. Może stanowić nogę stołu lub być dostawiana do istniejącego stołu. Konsola wymaga doprowadzenia zasilania 3 fazowego i podłączenia do wyprowadzonych zacisków wewnątrz konsoli. Wysokość konsoli z panelem sterowniczym 1050mm. Panel sterowniczy ustawiony pod kątem. Opisy na panelu sterowniczym w języku polskim grawerowane laserowo.

Konsola wykonana z blachy malowanej proszkowo. Pokrętła regulacyjne oraz włącznik główny umieszczone z prawej lub lewej strony konsoli. Drzwiczki rewizyjne umieszczone na pionowym szerszym boku konsoli, umożliwiają szybki dostęp do wnętrza konsoli. Wewnątrz konsoli połączenia elektryczne wykonane wg obowiązujących norm.

  • Wyjście 1, 2 nie możliwe równoczesne korzystanie,
  • Wyjście 3, 4 nie możliwe równoczesne korzystanie,
Wózek laboratoryjny z blatem i półką z płyty wiórowej (dostepna wersja ESD). Wózek laboratoryjny z blatem i półką z płyty wiórowej oraz z dodatkową szafką z dwoma szufladami.
Wózek laboratoryjny z blatem i półką z 14 warstwowej sklejki drewnianej (glębokość – 900 mm). Wózek laboratoryjny z blatem i półką z 14 warstwowej sklejki drewnianej oraz z dodatkową szafką z dwoma szufladami (glębokość – 900 mm).

Marka

Langlois

Langlois specjalizuje się w produkcji pomocy technodydaktycznych dla szkolnictwa zawodowego oraz wyższych uczelni technicznych. Francuska firma.