Merazet jest jedynym w Polsce dystrybutorem, który posiada tak szeroką ofertę sprzętu technicznego dla szkół zawodowych i wyższych. Od wielu lat startujemy w przetargach w sektorze edukacji i obsługujemy zamówienia indywidualne. Symulatory, trenażery i stanowiska modułowe odzwierciedlają prawdziwe warunki środowiska pracy. Dzięki temu szkoły i instytucje szkoleniowe mogą zapewnić studentom najwyższy poziom edukacji oparty o praktykę.
Oferujemy też szeroką gamę sprzętu laboratoryjnego i mebli do klas, w tym stoły elektrotechniczne.

Od 1952 roku zajmujemy się sprzedażą aparatury kontrolno-pomiarowej

Wyróżnia nas wysoki poziom doradztwa: nasi sprzedawcy to wykształceni kierunkowo specjaliści. Potrafią dobrać aparaturę do Twoich potrzeb. Współpracujemy z wiodącymi producentami, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom dokładności aparatury kontrolno-pomiarowej. Mamy też rozbudowany serwis, który dba o kalibrację urządzeń i umożliwia udzielenie gwarancji serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Certyfikaty

W 2004 roku otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001 przyznany i monitorowany przez organizację certyfikującą
Tüv Nord. Od roku 2020 certyfikuje nas ISOCERT.

Referencje

Robert Ratajszczak

Enea, Oddział Dystrybucji w Poznaniu

Merazet w 2011 roku dostarczył nam zestaw lokalizacyjny Amprobe AT - 5005 z pełnym wyposażeniem. Bardzo wysoko oceniamy jakość pracy przedstawicieli tej firmy. Wiarygodny partner i pod względem technicznym, i handlowym.

mgr Jerzy Rusin, Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych i Technicznych

Centrum Kształcenia Praktycznego im. H Cegielskiego w Powodowie

Merazet wyposażył nas w 2004 roku w stoły laboratoryjne i sprzęt specjalistyczny. Zamówienie zostało zrealizowane terminowo i bez jakichkolwiek uwag.

mgr Edyta Sobula

Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu

Dostawy w ramach umowy projektu ‘’Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku‘’ zostały wykonane zgodnie z umową, terminowo, z należytą starannością i rzetelnością.

mgr Ryszard Gruszka

Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica i Placówek w Nowym Targu

Firma Merazet S. A. w sierpniu  2017 roku zrealizowała zamówienie dotyczące specjalistycznego sprzętu elektryczno-elektronicznego. Dostarczona aparatura pomiarowa spełnia wszystkie wymogi urządzeń nowoczesnych i jest wysokiej klasy jakości.

Regionalne Centrum Edukacji w Lubartowie

Merazet we wrześniu 2018 roku dostarczył wyposażenie dla Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie. Współpraca z firmą układała się pomyślnie i bezkonfliktowo. Z pełną odpowiedzialnością można polecić firmę Merazet potencjalnym Zamawiającym, jako rzetelnego i solidnego dostawcę. 

dr hab. Wiesław Wilczyński, prof. IEI

Instytut Elektrotechniki w Warszawie

Merazet w 2014 roku dostarczył nam aparaturę pomiarową. Firma dostawę zrealizowała zgodnie z umową i terminowo. Współpracę z tą firmą oceniamy bardzo dobrze i rekomendujemy jako solidnego dostawcę.