Promocja!

Cęgowy miernik upływu prądu przemiennego CMP-200

CMP-200 Sonel specjalistyczny cęgowy miernik upływu prądu przemiennego do pomiarów prądów przemiennych małej wartości (np. upływu prądu przemiennego) – pomiar z maksymalną rozdzielczością 0,1mA.

Zapytaj o produkt +
logo sonel

Opis

CMP-200 Sonel Cęgowy miernik do pomiaru prądu przemiennego AC do 200A oraz prądu upływu.

Miernik cęgowy  Sonel CMP-200 to idealne rozwiązanie do pomiaru małych wartości prądu przemiennego, szczególnie w sytuacjach, gdy niezbędny jest pomiar prądu upływu w instalacji elektrycznej przy użyciu miernika cęgowego. W takiej sytuacji klasyczne mierniki cęgowe nie sprawdzają się. Większość przyrządów z tego typu mierzy prąd o wartości powyżej 1A, jednak zupełnie nie nadają się do pomiaru prądu o małej wartości A (wartości na poziomie 0,1 mA).

CMP-200 Sonel Cęgowy miernik upływu prądu przemiennego posiada:

  • Wyświetlacz LCD 3 1/2cyfry, (maks. 1999)
  • Podświetlenie wyświetlacza białym światłem
  • Średnica wewnętrzna cęgów ok. 30 mm (1,2”)
  • Funkcja „HOLD”, umożliwiająca zapamiętanie wyniku pomiaru na wyświetlaczu
  • Funkcja „MAX”, zapamiętywanie wartości maksymalnych
  • Samoczynne wyłączanie nieużywanego przyrządu
  • Wzmocniona obudowa odporna na udary

Marka

Sonel

Sonel S.A. to polski koncern produkujący specjalistyczne przyrządy pomiarowe: mierniki wielofunkcyjne, cęgowe, multimetry, luksomierze, pirometry, lokalizatory przewodów oraz kamery termowizyjne. Sprzęt ma szerokie zastosowanie w przemyśle lekkim i ciężkim, w branży energetycznej, budownictwie oraz telekomunikacji. Firma Sonel S.A., z siedzibą w Świdnicy, istnieje od 1994 roku. Dzięki stałym inwestycjom w badania i innowacje, na chwilę obecną jest to jedna z największych polskich firm produkujących wysokiej jakości artykuły miernicze. W ramach prowadzonej działalności, obok produkcji asortymentu pomiarowego, funkcjonuje także laboratorium badawczo-wzorcujące, posiadające od 2017 roku akredytację Polskiego Centrum Akredytacji. Klienci firmy mogą korzystać z dokonań laboratorium oraz ze specjalistycznego serwisu zakupionego sprzętu. Misją firmy Sonel S.A. jest ciągłe doskonalenie się w zakresie używanych rozwiązań technologicznych. Celem jest produkcja sprzętu mierniczego, który oparty na nowoczesnych technologiach, będzie jednocześnie funkcjonalny w codziennym użytkowaniu. Znamy naszych klientów i staramy się wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, gwarantując najwyższą jakość produktów, profesjonalne szkolenia sprzętowe oraz szybki i sprawny serwis.
  • Jesteśmy największym polskim dystrybutorem firmy Sonel
  • Co najmniej raz w roku organizujemy spotkania techniczno-prezentacyjne dotyczące produktów firmy
logo sonel