Kamera termowizyjna HIKMICRO Owl H25

Zapytaj o produkt +

Opis

Hikvision OWL H25 (DS-2TS03-25UF / W) kamera termowizyjna to kolejna nowość w gamie produktów termowizyjnych firmy Hikvision – niewielkich rozmiarów mieszczące się w dłoni urządzenie, świetnie sprawdzające się w w łowiectwie, ratownictwie czy ochronie mienia. Dzięki własnej produkcji rdzeniowej o rozdzielczości 384 × 288, firma ta gwarantuje najlepszy stosunek ceny do wydajności w najnowszych urządzeniach termowizyjnych.

Urządzenie wyposażone jest w:

 • wysokiej jakości rdzeń o rozdzielczości 384 × 288px
 • wyświetlacz OLED 1024 × 768,
 • obiektyw 25mm.

Kamera ta pozwala na śledzenie najgorętszego punktu na obrazie (hot spot) i dzięki wbudowanemu dalmierzowi na pomiar odległości. Posiada także system połączenia Wi-Fi.

Urządzenie to zapewnia wyraźny obraz w bardzo wymagających warunkach środowiskowych (ciemność, mgła, dym, kurz, deszcz, śnieg, las) dzięki zintegrowanej czujce ciepła o wysokich parametrach czułość.

Hikvision jest światowym liderem branży nowoczesnych technologii i kamer przemysłowych bazujących na module termicznym. Dodatkowo firma dostarcza doskonałej jakości urządzenia do rozpoznawanie twarzy, rozwiązań do w pełni zautomatyzowanych magazynów, systemów alarmowych czy też podręcznych kamer termowizyjnych.

Płynne 50 Hz odświeżanie, sensor do 640 px i czytelny ekran OLED 1024 px to tylko nieliczne atuty tych urządzeń.

Kamery Owl posiadają 4 najpopularniejsze tryby wyświetlania, użytkownik może wybrać pomiędzy:

 • White hot – ciepłe w jasnym kolorze. Im wyższa temperatura, tym jaśniejszy jest tonacja.
 • Black hot – ciepłe w ciemnym kolorze. Im wyższa temperatura, tym ciemniejszy jest tonacja.
 • Red hot – obraz jak w „black hot” z czerwonym wyróżnieniem najcieplejszych elementów
 • Fusion – od wysokiej temperatury do niskiej temperatury, obraz jest kolorowy od białego, żółtego, czerwonego, różowego do fioletowego.

Obsługa i funkcjonalność – Hikvision OWL H25

Kamery termowizyjne HikVision są używane głównie w sytuacjach takich jak patrole, polowania i polowania, poszukiwanie i ratowanie ludzi i zwierząt, zapobieganie przemytowi i konfiskacie kryminalnej, turystyka, podróże itp. Urządzenie realizuje funkcję pomiaru odległości po zaznaczeniu górnej i dolnej części celu. Wynikiem jest odległość obserwatora od celu w metrach.

Wi-Fi i Funkcja GPS – Hikmicro OWL H25 :

Po połączeniu z telefonem urządzenie może robić zdjęcia, nagrywać filmy oraz ustawiać parametry za pomocą aplikacji na iOS (Apple) oraz Android (Samsung, Huawei i inne). Urządzenie może określić dokładną pozycję za pomocą zintegrowanego modułu GPS.

Powiększenie w termowizorze Hikvision Owl H25

Dla uzyskania większej szczegółowości wyświetlanego obrazu, można skorzystać z funkcji powiększenia 2×, 4×. Termowizor Hikmicro Owl H25 posiada 16 GB wbudowanej pamięci, na której można przechowywać zarejestrowane zdjęcia lub materiał wideo. Dodatkowo obraz można transmitować za pomocą Wi-Fi do telefonu lub innego urządzenia, na którym została zainstalowana odpowiednia aplikacja (system Android lub iOS). Kamery termowizyjne HIKMICRO Owl mają wbudowany akumulator, który pozwala na ciągłą pracę do 7 godzin (n/d QH35). Kamerę można również połączyć z zewnętrznym „power bankiem”, aby przedłużyć jej nieprzerwane działanie. Do ładowania, jak i połączenia służy gniazdo USB-C.

Przewaga w terenie, którą dają kamery HikVision jest możliwa dzięki cechom:

 • DDE (digital detail enhancement) – cyfrowe wzmocnienie detali,
 • 3D DNR (3D digital boise reduction) – cyfrowa redukcja szumu,
 • AGC (automatic gain control) – automatyczna kontrola wzmocnienia,
 • Dalmierz statyczny – umożliwia pomiar odległości na podstawie preselekcjonowanych wariantów lub zdefiniowanego przez użytkownika,
 • Śledzenie najwyższych temperatur i ich oznaczanie.

 

Marka

HIKMICRO by HIKVISION