Kamera wideoskopowa FLIR VS70

Zapytaj o produkt +

Opis

Kamera wideoskopowa FLIR VS70

Daje możliwość zajrzenia i manewrowania w niezwykle ciasnych i niedostępnych miejscach, w celu znalezienia i rozwiązania ukrytych problemów.

FLIR VS70 to wytrzymały, wodoodporny i odporny na uderzenia wideoskop, który posiada intuicyjny ręczny interfejs, pozwalający użytkownikowi na wprowadzenie wąskiej kamery do ciasnych przestrzeni i przekazanie klarownego i ostrego obrazu na duży, kolorowy wyświetlacz LCD 5.7”. Zaawansowane możliwości inspekcji, rozszerzenia do kamery i wiele dodatków pozwalają użytkownikom rozbudować FLIR VS70 i zaadoptować go do wielu różnych potrzeb.

 

Właściwości wideoskopu FLIR VS70

Wąskie kamery

Zdobądź dostęp do ciasnych przestrzeni i znajdź ukryte problemy, dzięki ostremu obrazowi na kolorowym wyświetlaczu LCD 5.7”

Uniwersalne sterowanie

Intuicyjna kontrola nad urządzeniem pozwala użytkownikom wybrać szeroko kątowy 180stopniowy lub 90 stopniowy kąt patrzenia przy użyciu jednego kliknięcia.

Niezawodna konstrukcja

Długa żywotność baterii w połączeniu z możliwością ładowania przez USB –również w samochodzie- sprawia, że Twój FLIR VS70 będzie gotowy do pracy przez cały dzień.

Odporność na wstrząsy

Podwójna, wzmocniona gumą obudowa jest kurzo i wodoodporna,  i zdolna wytrzymywać upadki z wysokości 2 metrów.

Nagrywanie wideo

Zamiast prób robienia zdjęć by uchwycić obraz, nagrywanie wideo pozwala lepiej przedstawić naturę problemu. Ponadto istnieje możliwość uchwycenia pojedynczej klatki bezpośrednio przez FLIR VS70

Głosowe adnotacje

Dołączony zestaw słuchawkowy pozwala na łatwe dołączenie komentarzy głosowych do zarejestrowanego obrazu.

USB/karta SD

VS70 posiada kartę SD do zapisu filmów, zdjęć i plików audio, jak również port USB do transferu danych i ładowania baterii.

Marka

Teledyne Flir

Firma FLIR to największy na świecie producent kamer termowizyjnych. Na chwilą obecną posiadają  4 fabryki mieszczące się w USA i w Sztokholmie (Szwecja). Tworzone przez nich kamery potrafią zarejestrować nawet minimalne różnice temperatur. Zmierzoną podczerwień przekształcają w dwuwymiarowy obraz, widoczny na wysokiej klasy monitorze. Kamery termowizyjne produkcji Flir posiadają szerokie zastosowanie w wielu branżach takich jak:
  • w budownictwie
  • energetyce
  • w przemyśle ciężkim i lekkim
  • lotnictwie
  • pożarnictwie
  • w służbach bezpieczeństwa i ochrony.