Lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-6030-EUR

Zapytaj o produkt +

Opis

Lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-6030-EUR już dostępny w Merazet!

Lokalizator przewodów Beha-Amprobe AT-6030-EUR

Wykrywanie przewodów pod napięciem i nie pod napięciem oraz identyfikowanie wyłączników i bezpieczników
Przyrządy z serii AT-6000-EUR stanowią połączenie odbiornika i mocnego nadajnika. Są one dostępne w ramach dwóch różnych zestawów.
Umożliwiają lokalizowanie przewodów pod napięciem jak i bez napięcia, a także wyłączników oraz bezpieczników. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem czy ekspertem, zestaw zaawansowanych lokalizatorów przewodów firmy Beha-Amprobe pomoże Ci szybko wykonać pracę.
Odbiornik AT-6000-RE wykrywa sygnał w przewodach i kablach przy użyciu dwóch metod: aktywnej metody wykrywania (z nadajnikiem) oraz pasywnej metody wykrywania (bez nadajnika). W przypadku trudno dostępnych miejsc można korzystać z czujnika w końcówce odbiornika do wykrywania przewodów w narożach, ciasnych przestrzeniach oraz skrzynkach przyłączowych. Tryb wyłącznika/bezpiecznika oferuje zaawansowaną funkcję wykrywania umożliwiającą zlokalizowanie oraz zidentyfikowanie właściwego wyłącznika/bezpiecznika w szybki i bardzo wygodny sposób.

Marka

Beha-Amprobe

Marka Beha-Amprobe produkuje urządzenia kontrolno-pomiarowe m.in. dla elektryki i budownictwa, specjalizuje się w urządzeniach przenośnych. Beha-Amprobe powstało w wyniku połączenia się niemieckiej firmy Beha i amerykańskiej firmy Amprobe. Obecnie marka Beha-Amprobe jest częścią Fluke. Beha-Amprobe jest producentem wysokiej jakości urządzeń testowych dla elektryków. Firma rozpoczęła produkcję od stworzenia pierwszego miernika cęgowego i od tamtej pory portfolio firmy powiększa się o kolejne innowacyjne produkty. Urządzenia marki Beha-Amprobe cechuje nie tylko innowacyjność, ale przede wszystkim indywidualne podejście do ich użytkowania - przyrządy Beha-Amprobe znajdą swoje zastosowanie zarówno w przemyśle jak i gospodarstwach domowych. Wszystkie urządzenia przechodzą serię testów bezpieczeństwa, zarówno w laboratorium Beha-Amprobe jak i w niezależnym laboratorium. Wszystko to by zapewnić maksimum bezpieczeństwa użytkownikom, wysoką jakość i długą żywotność produktów. W ofercie Merazet znajdą Państwo lokalizatory kabli, mierniki RLC, mierniki cęgowe, mierniki długości przewodów, multimetry cyfrowe, pirometry, wskaźniki i próbniki napięcia oraz wykrywacze nieszczelności. Warto podkreślić, że cały czas poszerzamy naszą ofertę produktów Beha-Amprobe, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.