Multimetr cyfrowy stacjonarny 8846A/SU 6,5 cyfry z oprogramowaniem + kabel

Zapytaj o produkt +

Opis

Multimetry FLUKE model 8845A oraz 8846A z wyświetlaczem 6.5 cyfry.

Przeznaczenie:

 • Kalibracja i naprawa multimetrów oraz mierników napięć i prądów.
 • Kalibracja i naprawa wysokostabilizowanych źródeł napięć stałych i przemiennych oraz kalibratorów.

Charakterystyka ogólna:

 • podstawowa dokładność napięcia stałego V DC do 0.0024 %
 • podwójny wyświetlacz. Zakres pomiaru prądu: 100 µA do 10 A (rozdzielczość do 100 pA)
 • szeroki zakres pomiaru rezystancji: 10 Ω do 1 GΩ (rozdzielczość do 10 µΩ)
 • 2, 4 przewodowy pomiar rezystancji
 • multimetry 8845A oraz 8846A umożliwiają również pomiar częstotliwości oraz okresu
 • multimetr 8846A dodatkowo posiada funkcję pomiaru temperatury oraz pojemności. port pamięci USB
 • wyświetlacz graficzny oraz inne funkcje dodatkowe
 • kat. I 1000V, Kat II 600V

Precyzja i wszechstronność idealna do zastosowań warsztatowych i aplikacji systemowych.

Multimetry Fluke 8845A i 8846A z wyświetlaczem 6,5 cyfry charakteryzują się precyzją i wszechstronnością, które pozwalają na wykonywanie nawet najtrudniejszych pomiarów w warunkach warsztatowych lub w aplikacjach systemowych. Mierniki te charakteryzują się zarówno znakomitymi parametrami, jak i wieloma funkcjami, a mimo to są bardzo łatwe w użyciu.Te cyfrowe multimetry posiadają funkcje, których można by spodziewać się jedynie w wielofunkcyjnym mierniku DMM, takie jak pomiar napięcia, rezystancji i natężenia. Podstawowa dokładność napięcia stałego do 0,0024 %, zakres prądu 10 A oraz szeroki zakres pomiaru rezystancji daje niespotykane u konkurencji połączenie możliwości pomiarowych.

Mierniki 8845A i 8846A można także stosować do pomiaru częstotliwości i okresu. Poza tym, 8846A mierzy temperaturę i pojemność. Dzięki wbudowaniu funkcji licznika, miernika pojemności oraz termometru, miernik jest bardzo uniwersalnym urządzeniem. Możliwości mierników rozszerza jeszcze bardziej wyświetlacz graficzny, zawierający tryb rejestratora elektronicznego TrendplotTM, statystykę i histogramy — cechy, których nie posiadają inne multimetry.

Oczywiście mierniki te są także bardzo trwałe i niezawodne. Są to cechy wszystkich mierników Fluke. To unikalne połączenie cech i parametrów pracy sprawia, że mierniki 8845A i 8846A są bezkonkurencyjne w różnorodnych zastosowaniach, takich jak testy produkcyjne, badawcze i rozwojowe oraz w serwisach.

Podwójny wyświetlacz i uniwersalne możliwości graficzne
Urządzenie 8845A/8846A posiada wyjątkowy podwójny wyświetlacz, pozwalający na pomiar dwóch różnych parametrów tego samego sygnału pochodzącego z jednego łącza testowego. Aby przedstawić dane dotyczące jakości sygnału takie, jak odchylenie, nieciągłości oraz stabilność, należy wyświetlić dane jako wykres trendu czasu rzeczywistego lub histogram, przy wykorzystaniu unikalnego trybu analizy. Podobnych możliwości wyświetlacza graficznego nie można spotkać w żadnym innym przyrządzie w tej klasie.

Pomiary w sieciach 4-przewodowych można wykonywać za pomocą tylko dwóch przewodów pomiarowych
Opatentowane, rozdzielone wtyczki 2 x 4 omy pozwalają na dokonywanie pomiarów sieci 4-przewodowych przy użyciu tylko dwóch przewodów pomiarowych zamiast czterech. Do wykonania połączenia służą dostępne specjalne akcesoria przewodu pomiarowego. Przy użyciu jednej pary przewodów uzyskujemy doskonałą rozdzielczość i dokładność połączoną z wygodą oraz łatwością stosowania.

Wiele złączy daje użytkownikowi maksymalną elastyczność
Użytkownik ma do wyboru kilka interfejsów pozwalających podłączyć 8845A/8846A do komputera osobistego: złącze równoległe, IEEE-488 oraz Ethernet, które standardowo wbudowane są w obu tych modelach. Miernik 8846A wyposażony jest w port urządzeń USB, ułatwiający transmisję danych do i z komputera PC przez przenośne urządzenie pamięci USB.

Oprogramowanie i sterowniki FlukeView® pozwalają na wykorzystanie mocy komputera oraz zapewniają kompatybilność aplikacji.
FlukeView Forms zwiększa możliwości narzędzia Fluke, pozwalając użytkownikowi na dokumentowanie, zapisywanie i analizowanie pojedynczych odczytów lub serii pomiarów, a następnie na przetworzenie ich w profesjonalnie wyglądającą dokumentację. Tworzenie na bieżąco dziennika odczytów przy podłączeniu do komputera lub zapis, wyświetlanie i udostępnianie odczytów w interaktywnych formularzach, wykresach i tabelach. Tworzenie dostosowanych do potrzeb użytkownika, profesjonalnie wyglądających dokumentów, które można wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną. Oprogramowanie FlukeView Forms zawiera łatwe w użyciu standardowe formularze.

Sterowniki do programowania urządzenia, pliki DLL oraz informacje pomocy służą do zapewnienia bezawaryjnej i szybkiej pracy systemu.

FlukeView® Forms Basic
Do urządzenia Fluke 8845A/8846A dołączona jest darmowa kopia programu FlukeView Basic. Przenoszenie danych z miernika do komputera, korzystanie z dwóch standardowych, stałych formularzy, by wyświetlać odczyty w formie tabeli lub wykresu graficznego. Aby móc korzystać z większej liczby formularzy lub z oprogramowania FlukeView® Forms Designer pozwalającego na tworzenie własnych formularzy, dokonaj aktualizacji do wersji FlukeView® Forms 3.0 z FVF-UG.

Emulacja Fluke 45 oraz Agilent 34401A
8845A/8846A pozwala na emulację działania i poleceń programowania urządzeń Fluke 45 oraz Agilent 34401. Emulacja skraca proces uczenia się oraz znacznie ułatwia zintegrowanie 8845A lub 8846A z istniejącym systemem pomiarowym.

Wsparcie specjalistów firmy Fluke dopełnia obraz wartości, do których przywiązujemy wagę
Podobnie, jak wszystkie inne wyroby firmy Fluke, 8845A/8846A zaprojektowane zostały, aby zapewnić użytkownikowi wieloletnią, niezawodną pracę. Jednakże jeśli niezbędne jest dokonanie kalibracji lub naprawy, należy zwrócić się do naszej globalnej sieci bezpośrednich centrów serwisowych lub przedstawicielstw, rozlokowanych na całym świecie. Każde centrum oferuje pełen zakres usług wsparcia klienta.

 

Marka

Fluke

Fluke to lider w produkcji elektronicznych przyrządów diagnostycznych. Produkuje on urządzenia dla specjalistów z różnych branż. Jego urządzenia wykorzystywane są np. przy:
 • montażu i konserwacja instalacji przemysłowych oraz układów elektronicznych,
 • pomiarze elektryczności i temperatury,
 • pomiarze jakość powietrza w różnych pomieszczeniach,
 • kalibracji,
 • biomedycyny.