System HTST/UHT – FT74XA | Armfield

FT74XA jest bardzo elastycznym, miniaturowym systemem przetwarzania HTST/UHT, co czyni go idealnym do opracowywania nowych produktów płynnych.

Zapytaj o produkt +

Opis

Posiada szeroki wachlarz opcji dostosowanych do wszystkich potrzeb i może być obsługiwany niezależnie lub w ramach procesu ciągłej pracy z innym sprzętem Armfielda. Platynowe rezystancyjne czujniki temperatury o wysokiej dokładnościu.
Pochyły układ rurowy do samodzielnego opróżniania. Sterowanie wszystkimi operacjami za pomocą ekranu dotykowegou. Dwustopniowa zdolność chłodzenia dla płytowych i rurowych wymienników ciepła.

Marka

Armfield

Brytyjska firma Armfield Limited jest jednym z wiodących światowych producentów dziedzinie projektowania i produkcji zestawów i urządzeń dla edukacji oraz aparatury dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i działów naukowo-badawczych. Systemy dla edukacji i przemysłu marki Armfield wykorzystywane są przez wiele wiodących światowych korporacji. Urządzenia te umożliwiają działom badawczym i projektowym firm przeniesienie pełnowymiarowych procesów produkcji przemysłowej do wersji mikro - laboratoryjnej, która pozwala na przeprowadzenie testów, stworzenie limitowanych serii produktów, czy prowadzenie produkcji na cele badań i rozwoju. Dział aparatury edukacyjnej Armfield funkcjonuje od 1963 roku, a sama firma istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Dział edukacyjny projektuje i produkuje urządzenia do edukacji inżynierskiej i badań. Aparatura i systemy edukacyjne Armfield wykorzystywane są przez uniwersytety, uczelnie, szkoły, ośrodki badawcze i centra szkoleniowe na całym świecie. Urządzenia Armfield słyną z innowacyjnych projektów oraz najwyższego poziomu jakości w branży. Portfolio produktów Armfield obejmuje wszystkie główne dziedziny inżynierii i stale rozwija się, zgodnie z rosnącymi wymaganiami edukacji inżynierskiej.