Trójkolorowy wyświetlacz numeryczny do zastosowań wewnętrznych – DL21

Zapytaj o produkt +

Opis

Trójkolorowy wyświetlacz numeryczny DL21 przeznaczony jest do wyświetlania parametrów: odczytanych z urządzeń zewnętrznych lub zadanych poprzez RS-485. Zaletą DL21 jest trójkolorowy wyświetlacz (zielony, czerwony i pomarańczowy)dzięki któremu kolor kolor wyświetlanego parametru jest dowolnie programowany i może się zmieniać w zależności od ustawionych przez użytkownika wartości.

Wyświetlacz znajduje szerokie zastosowanie w biurach, punktach użyteczności publicznej (np. informacja o temperaturze, wilgotności), na halach produkcyjnych – informacja o stanie pracy urządzeń, liczbie wykonanych sztuk, zużyciu energii) itp.

Wyświetlacz DL21 ma dwa interfejsy komunikacyjne RS-485 w standardzie MODBUS RTU przeznaczone do:

  • podłączenia urządzeń zewnętrznych,
  • konfiguracji wyświetlacza lub do wprowadzania wartości wyświetlanej.

Do wyświetlacza można podłączyć 10 urządzeń zewnętrznych i zastosować wyświetlacz jako lokalny punkt zbierania danych. Wyświetlacz może współpracować z urządzeniami zewnętrznymi jako „master” lub „slave”.

 

Podstawowe wykonanie wyświetlacza zawiera trzy cyfry oraz miejsce przeznaczone na umieszczenie jednostki. Możliwe jest również wykonanie wyświetlacza w konfiguracji określonej przez klienta.

Marka

Lumel