Uniwersalny zbiornik procesowy – FT40 | Armfield

Urządzenia do mieszania, emulgowania, podgrzewania, pasteryzacji, inkubacji, chłodzenia, schładzania i utwardzania wbudowane są w tym urządzeniu.

Zapytaj o produkt +

Opis

W tym uniwersalnym urządzeniu można produkować wyroby gotowe w partiach po 10 – 20 litrów, jak również materiały do dalszej obróbki. Posiada ono wbudowaną kontrolę procesu oraz rejestrator wykresów do ciągłego monitorowania temperatury zawartości kadzi.

Dostępne jest akcesorium do zapisu danych procesowych na komputerze PC.

Marka

Armfield

Brytyjska firma Armfield Limited jest jednym z wiodących światowych producentów dziedzinie projektowania i produkcji zestawów i urządzeń dla edukacji oraz aparatury dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i działów naukowo-badawczych. Systemy dla edukacji i przemysłu marki Armfield wykorzystywane są przez wiele wiodących światowych korporacji. Urządzenia te umożliwiają działom badawczym i projektowym firm przeniesienie pełnowymiarowych procesów produkcji przemysłowej do wersji mikro - laboratoryjnej, która pozwala na przeprowadzenie testów, stworzenie limitowanych serii produktów, czy prowadzenie produkcji na cele badań i rozwoju. Dział aparatury edukacyjnej Armfield funkcjonuje od 1963 roku, a sama firma istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Dział edukacyjny projektuje i produkuje urządzenia do edukacji inżynierskiej i badań. Aparatura i systemy edukacyjne Armfield wykorzystywane są przez uniwersytety, uczelnie, szkoły, ośrodki badawcze i centra szkoleniowe na całym świecie. Urządzenia Armfield słyną z innowacyjnych projektów oraz najwyższego poziomu jakości w branży. Portfolio produktów Armfield obejmuje wszystkie główne dziedziny inżynierii i stale rozwija się, zgodnie z rosnącymi wymaganiami edukacji inżynierskiej.