Wilgotnościomierz TRAMEX MRH 3

(Tylko przyrząd) Miernik cyfrowy z opcjonalnie dostępnymi sondami do pomiaru wilgotności względnej i wilgotności drewna.

Zapytaj o produkt +

Opis

Wilgotnościomierz TRAMEX MRH 3

Miernik wilgotności TRAMEX MRH III  to opatentowane, poręczne urządzenie do bezinwazyjnego pomiaru oraz detekcji wilgotności w rożnego rodzaju materiałach budowlanych.

Idealny dla fachowców przemysłu podłogowego, inspektorów budowlanych, wykonawców usług remontowo budowalnych, geodetów oraz firm świadczących usługi z zakresu napraw powierzchni dachowych.

ZASTOSOWANIE

Drewno, Gips, Ścianki działowe, Cegła, Płytka Ceramiczna, Płyty kartonowo-gipsowe, Pokrycia Dachowe.

ZALETY TRAMEX MRH 3

Miernik wilgotności TRAMEX MRH III  wykorzystuje zaawansowaną technologię analogowo-cyfrową co pozwala na zastosowanie wielu nowych funkcji, które znacząco polepszają jego możliwości.

  • prosta intuicyjna obsługa z użyciem dużych przycisków z elementami graficznymi.
  • bezinwazyjny pomiar wilgotności drewna oraz wyświetlenie odczytów od 5% do 30% na podświetlanym cyfrowym wyświetlaczu.
  • możliwość podłączenia sondy bolcowej do pomiaru wilgoci w drewnie oraz sondy RH do pomiaru wilgotności względnej, punktu rosy oraz temperatury.
  • możliwość ustawienia miernika dla rożnego rodzaju gatunków drewna.
  • zapamiętanie ostatnio używanej skali w chwili automatycznego wyłączenia i automatyczne jej aktywowanie po włączeniu urządzenia.
  • przycisk HOLD/AUDIO służący do wstrzymywania odczytu, co ułatwia wykonanie pomiaru w miejscach niedostępnych dla wzroku.

Marka

Tramex