Inżynieria wysokich napięć w pojazdach – Leybold A2.7.2.7

Zapytaj o produkt +

Opis

Inżynieria wysokich napięć w pojazdach Leybold A2.7.2.7

Pojazdy hybrydowe i elektryczne: systemy szkoleniowe do motoryzacji

Systemy szkoleniowe elektromobilności LEYBOLD są idealne do stosowania w szkoleniu inżynierów mechatroników pojazdów silnikowych wszystkich dyscyplin, także oczywiście w dziedzinie „technologii systemowych i wysokonapięciowych”. Systemy szkoleniowe można również doskonale wykorzystać w szkoleniu techników, magistrów i inżynierów.

Dzięki trenażerowi systemu wysokiego napięcia firmy Audi możliwe jest symulowanie uszkodzeń izolacji w przewodach WN i komponentach. Umożliwia to szkolenie i doskonalenie systematycznego rozwiązywania problemów w ukierunkowany sposób.

W przeciwieństwie do oryginalnego pojazdu, wszystkie wbudowane komponenty wysokiego napięcia są łatwo dostępne. W przypadku awarii obecne jest tylko rozpoznawalne napięcie WN, którego obciążalność prądowa jest bardzo niska. System tworzy przegląd wszystkich zainstalowanych komponentów HV, które pochodzą z oryginalnych pojazdów.

Czynności wymagane do dezaktywacji systemu HV można wykonać identycznie jak w pojeździe w prostszych warunkach. System szkoleniowy usuwa przerażającą złożoność z WN technologii pojazdów dzięki jasnej i łatwo zrozumiałej strukturze.

Aplikacja i styl odpowiadają prawdziwemu pojazdowi.

Cechy

  • Gniazdo ładowania (ładowanie nie jest możliwe przez to gniazdo)
  • WN system zasilania ze znamionowym napięciem 70 V DC
  • Dwa nieczynne odbiorniki (grzejnik PCT i sprężarka klimatyzacji) do symulacji błędów
  • Złącze E-machine z opcją pomiarów na otwartych zakończeniach kablowych
  • Różne bezpieczne 4 mm gniazda pomiarowe

Marka

Leybold

Firma produkuje zestawy edukacyjne do kształcenia akademickiego oraz szkolenia zawodowego z zakresu fizyki, chemii, biologii oraz elektroniki, elektrotechniki, automatyki, telekomunikacji, maszyn elektrycznych, odnawialnych źródeł energii i fotoniki, jest częścią grupy LD Didactic.