Kurs magistrale danych w pojazdach nr kat. 7006301 – COM3LAB

Zapytaj o produkt +

Opis

Kurs magistrale danych w pojazdach

Kurs magistrale danych w pojazdach to kurs przygotowany do wyjaśnienia przedmiotowych zagadnień w zrozumiały i przystępny sposób. W pierwszej kolejności kurs omawia różne systemy magistralowe i ich obszary zastosowań. Zastosowane w kursie zadania zorientowane są na działanie i prowadzą do pełnego zrozumienia tematyki magistrali danych w pojazdach. Uzupełnienie treści kursu stanowią tematy takie jak technika pomiarowa, a także rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek.

Tematy

W połączeniu z adapterem magistrali danych CAN USB, 739581USB i interfejsem PC magistrali LIN USB, 739588 można omówić następujące tematy:

  • Technologia cyfrowa: Podstawy technologii cyfrowej
  • Systemy magistrali: CAN, LIN, SENT
  • Technologia pomiarowa: sygnały fizyczne, protokoły, analiza błędów
  • Możliwe połączenie z komponentami zewnętrznymi
  • Inne aplikacje i komponenty systemu

Tablica testowa umieszczona jest na stabilnej ramie kursu. Jednostkę główną wsuwa się na ramę kursu i podłącza do tablicy. Blokada bezpieczeństwa zapewnia bezpieczną komunikację.

Tablica eksperymentu zasilana jest przez jednostkę główną. Okablowanie eksperymentów odbywa się za pomocą przewodu 2 mm.

Treści kursu, instrukcje eksperymentu i zadania dostępne są dla uczniów w oprogramowaniu dedykowanym dla kursu.

700 6301 Kurs COM3LAB: Kurs magistrale danych w pojazdach

 Dodatkowo wymagane

700 00CBTEN DVD: oprogramowanie COM3LAB, j. angielski 1
700 020 Jednostka centralna COM3LAB 1
700 022 Przewód bezpieczeństwa 2mm 1

Marka

Leybold

Firma produkuje zestawy edukacyjne do kształcenia akademickiego oraz szkolenia zawodowego z zakresu fizyki, chemii, biologii oraz elektroniki, elektrotechniki, automatyki, telekomunikacji, maszyn elektrycznych, odnawialnych źródeł energii i fotoniki, jest częścią grupy LD Didactic.