Mini system HTST/UHT – FT94X | Armfield

System FT94X HTST/UHT firmy Armfield rozszerza zakres oferowanych przez firmę Armfield urządzeń do pracy ciągłej w zmniejszonej skali do 30-100 l/godz.

Zapytaj o produkt +

Opis

 

Urządzenie łączy w sobie pełną elastyczność – opcje płytowego i rurowego wymiennika ciepła – z kompleksowym oprzyrządowaniem wymaganym przez urządzenia badawczo-rozwojowe. Opcje do 200 l/godz. mogą być dostarczone na specjalne zamówienie.

Zobacz FT64, aby znaleźć odpowiednie chłodziarki

Marka

Armfield

Brytyjska firma Armfield Limited jest jednym z wiodących światowych producentów dziedzinie projektowania i produkcji zestawów i urządzeń dla edukacji oraz aparatury dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i działów naukowo-badawczych. Systemy dla edukacji i przemysłu marki Armfield wykorzystywane są przez wiele wiodących światowych korporacji. Urządzenia te umożliwiają działom badawczym i projektowym firm przeniesienie pełnowymiarowych procesów produkcji przemysłowej do wersji mikro - laboratoryjnej, która pozwala na przeprowadzenie testów, stworzenie limitowanych serii produktów, czy prowadzenie produkcji na cele badań i rozwoju. Dział aparatury edukacyjnej Armfield funkcjonuje od 1963 roku, a sama firma istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Dział edukacyjny projektuje i produkuje urządzenia do edukacji inżynierskiej i badań. Aparatura i systemy edukacyjne Armfield wykorzystywane są przez uniwersytety, uczelnie, szkoły, ośrodki badawcze i centra szkoleniowe na całym świecie. Urządzenia Armfield słyną z innowacyjnych projektów oraz najwyższego poziomu jakości w branży. Portfolio produktów Armfield obejmuje wszystkie główne dziedziny inżynierii i stale rozwija się, zgodnie z rosnącymi wymaganiami edukacji inżynierskiej.