Urządzenie klimatyzacyjne – RA2

Model systemu klimatyzacyjnego. Umożliwia zapoznanie się z różnorodnymi zagadnieniami ważnymi w chłodnictwie i klimatyzacji.

Zapytaj o produkt +

Opis

Model systemu klimatyzacyjnego Prezentuje zagadnienia takie jak: chłodzenie, ogrzewanie, nawilżanie i osuszanie. Umożliwia zbadanie wpływu i zależności między podstawowymi procesami zachodzącymi w systemach wentylacyjnych. Uczeń może symulować różne środowiska i wykonywać pomiary pozwalające na analizę danych psychrometrycznych.

Zestawy edukacyjne – Chłodzenie i klimatyzacja (Seria HT) | Armfield

Seria Armfield RA została zaprojektowana w celu zademonstrowania zasad działania nowoczesnych systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Seria obejmuje cztery oddzielne urządzenia:

  • urządzenie chłodnicze parowo-kompresyjne RA1-MKII
  • system klimatyzacji RA2
  • system recyrkulacji RA3
  • jednostkę szkoleniową nt klimatyzacji RA4.

Marka

Armfield

Brytyjska firma Armfield Limited jest jednym z wiodących światowych producentów dziedzinie projektowania i produkcji zestawów i urządzeń dla edukacji oraz aparatury dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i działów naukowo-badawczych. Systemy dla edukacji i przemysłu marki Armfield wykorzystywane są przez wiele wiodących światowych korporacji. Urządzenia te umożliwiają działom badawczym i projektowym firm przeniesienie pełnowymiarowych procesów produkcji przemysłowej do wersji mikro - laboratoryjnej, która pozwala na przeprowadzenie testów, stworzenie limitowanych serii produktów, czy prowadzenie produkcji na cele badań i rozwoju. Dział aparatury edukacyjnej Armfield funkcjonuje od 1963 roku, a sama firma istnieje na rynku już od ponad 130 lat. Dział edukacyjny projektuje i produkuje urządzenia do edukacji inżynierskiej i badań. Aparatura i systemy edukacyjne Armfield wykorzystywane są przez uniwersytety, uczelnie, szkoły, ośrodki badawcze i centra szkoleniowe na całym świecie. Urządzenia Armfield słyną z innowacyjnych projektów oraz najwyższego poziomu jakości w branży. Portfolio produktów Armfield obejmuje wszystkie główne dziedziny inżynierii i stale rozwija się, zgodnie z rosnącymi wymaganiami edukacji inżynierskiej.