Nowa energia – elektryczny hamulec hydrauliczny wspomagany podciśnieniowo | Delorenzo

Na tym stanowisku demonstracyjnym przedstawiono główne elementy hamulców hydraulicznych, wspomaganych elektrycznie i podciśnieniowo.

System działa z taką samą funkcją i trybem sterowania, jak w najpopularniejszych pojazdach – wyłącznie elektrycznych.

Nowa energia- elektryczny hamulec hydrauliczny wspomagany podciśnieniowo. Mechanika pojazdowa. Delorenzo

Zapytaj o produkt +

Opis

MOŻLIWOŚCI trenażera DL DM49

Stanowisko edukuje w zakresie połączeń i zależności, jakie zachodzą w czasie sterowania.  Demonstruje pozycję montażową i parametry robocze każdego elementu elektrycznego w układzie hamulcowym, wspomaganym próżniowo.

Miernik próżni pokazuje stopień próżni. Pomaga to  praktykantom poznać zasadę, która mówi, że stopień próżni wpływa na stan pracy pompy próżniowej.
Praca z trenażerem rozwija w uczestnikach szkolenia umiejętności analizy błędów i przetwarzania, w przypadku wspomagania próżni elektrycznej.

CHARAKTERYSTYKA

Trenażer pokazuje rzeczywiste działanie elektrycznego hamulca hydraulicznego wspomaganego podciśnieniem nowej energii.

Stanowisko umożliwia pełną demonstrację struktury i zależności logicznego sterowania  głównymi komponentami.

Wszystkie główne komponenty zainstalowane  są na bagażniku – z tym samym trybem połączenia elektrycznego, co prawdziwe pojazdy.

Trenażer jest wygodny w montażu i demontażu.
Dzięki urządzeniu studenci mogą zrozumieć etapy demontażu poszczególnych elementów hamulca hydraulicznego, wspomaganego podciśnieniem elektrycznym.

 

Marka

Delorenzo

De Lorenzo to włoska firma, która powstała w 1951 roku. Światowy lider w projektowaniu, rozwoju i produkcji zestawów edukacyjnych dla techników i specjalistów.