Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  • Analizator mocy DW-6093 (cęgi 3x1200A) USB + Oprogramowanie

    Analizator mocy DW-6093 w zestawie z trzema sztukami cęgów 1200A oraz oprogramowaniem. Wbudowany zegar i kalendarz, rejestrowanie danych w czasie rzeczywistym z pomocą karty pamięci SD, czas próbkowania zadawany od 2 do 7200 sekund. Wystarczy wsunąć kartę SD do komputera, może ona załadować całą zmierzoną wartość z informacją o czasie (rok / miesiąc / dane / godzina / minuta / sekunda) bezpośrednio do program Excel, a następnie użytkownik może przeprowadzić dalszą analizę danych sam.

  • Analizator mocy i harmonicznych DW-6095 (cęgi 3x1200A) USB + oprogramowanie

    Analizator mocy i harmonicznych w zestawie z trzema sztukami cęgów 1200A oraz oprogramowaniem. Przyrząd ten może rejestrować w czasie rzeczywistym.

  • Jednofazowy precyzyjny analizator mocy ZES Zimmer model LMG611 – A1

    Jednofazowy precyzyjny analizator mocy ZES Zimmer model LMG611 – A1 Jednofazowy precyzyjny analizator mocy ZES Zimmer model LMG611 – A1 to szybkie i precyzyjne urządzenie pomiarowe działające w oparciu o technologię Dual Path. Wcześniejsze, powszechnie stosowane przez innych producentów analizatorów mocy okazały się niewystarczająco zadowalające. Dlatego też ZES ZIMMER zdecydował się przeprojektować kondycjonowanie sygnału i…