Wyświetlanie 1–12 z 54 wyników

  • Technologia kontrolna – moduł drugi. Kurs COM3LAB.

    Kurs COM3LAB: Technologia kontrolna – moduł drugi To druga część kursu COM3LAB poświęconego zagadnieniom technologii kontrolnej. Ważna informacja dla zainteresowanych wyłącznie tym, modułem. Efektywne korzystanie z kursu nie wymaga posiadania jego obu części! Zakres kursu Stabilność układów automatyki Projekt sterownika metodą Zieglera / Nicholsa Systemy z opóźnieniem Ograniczanie zmiennej manipulowanej Sterowanie kaskadowe Wprowadzenie do odpowiedzi…

  • Zestaw szkoleniowy technika automatyki nr kat. M1.1.3.4 COM3LAB

    Zestaw szkoleniowy technika automatyki Kurs COM3LAB Technologia magistrali i automatyki uczy podstaw programowalnych sterowników logicznych (PLC) i pokazuje ich wzajemne połączenia (m.in. w czujnikach i siłownikach za pomocą PROFIBUS). Podstawowe zasady i funkcje PLC i PROFIBUS są wyraźnie ilustrowane i wyjaśniane na licznych przykładach, w ćwiczeniach i praktycznych zadaniach. Połączenie z zewnętrznymi komponentami PROFIBUS lub…

  • Zestawy szkoleniowe analogowe linie sterowania nr kat. M1.1.3.3 COM3LAB

    Zestaw szkoleniowy analogowe linie sterowania Dzięki technologii sterowania COM3LAB Control następuje wdrożenie sterowania maszyny bocznikowej o mocy 300 W. W tym celu regulator cyfrowy jest skonfigurowany jako regulator PID. Mierzone są kluczowe parametry systemów sterowania, a wymiary zamkniętych pętli sterowania przedstawione są na ilustracji. Cele nauczania Struktura pętli sterowania Analiza systemów sterowania Niezależna ocena wyników…

  • Zestaw szkoleniowy cyfrowe linie sterowania nr kat. M1.1.3.2 COM3LAB

    Zestaw szkoleniowy cyfrowe linie sterowania Sprzęt obejmuje kursy technologii COM3LAB Control oraz zestaw systemów sterowania dydaktycznego maszyn 10W, cyfrowy system sterowania temperaturą i cieczą. Kursy Technologia sterowania COM3LAB oferują rozbudowane narzędzia analityczne z opcjami ustawień oraz umożliwiają optymalną parametryzację sterownika. Cele nauczania Struktura pętli sterujących Analiza systemów sterowanych Niezależna ocena wyników pomiarów System kontroli cieczy*…

  • Winda – model dydaktyczny

    Winda – model dydaktyczny Wyjątkowy i przyjazny dla użytkownika model windy, pozwala na łatwe i szybkie poznanie zagadnień elektrycznych związanych z działaniem podnośnika. Możliwości i cechy modelu windy: Otwieranie i zamykanie drzwi na każdym piętrze odbywa się za pomocą siłowników elektrycznych. Tył windy jest widoczny przez boki i spód, które są przezroczyste Przebieg trasy windy…

  • Zestaw edukacyjny do badania domowych systemów elektrycznych Schneider® KNX. Od 2 do 3 paneli

    Zestaw edukacyjny do badania domowych systemów elektrycznych Schneider® KNX. Od 2 do 3 paneli Kompleksowe i bogato wyposażone stanowisko do badania automatyki stosowanej w systemach domowych. Cele edukacyjne Poznanie środowiska instalacji elektrycznej w automatyce domowej Poznanie i badanie funkcjonalności instalacji automatyki domowej Schneider® KNX Zrozumienie specyfikacji instalacji elektrycznej Tworzenie schematów elektrycznych Tworzenie listy części i…

  • Kompletny domowy obwód elektryczny – KNX

    Trenażer wprowadzający do sieci KNX.

  • Technologia MyHome – studium okablowania i programowania – od 2 do 5 paneli

    Panel MyHome MyHome: prosty i intuicyjny w obsłudze panel dla uczniów gwarantujący szybkie i jasne prezentowanie podstawowych zagadnień z zakresu automatyki. Umożliwia nabycie i walidację umiejętności potrzebnych do uzyskania dyplomu na kierunku “Elektryka i połączenia sieciowe” (i pokrewnych) w środowisku automatyki domowej. Cele edukacyjne Poznanie środowiska AUTOMATYKI DOMOWEJ i instalacji elektrycznej Poznanie i badanie funkcjonalności…

  • Technologia radiowa – kompletny połączony dom, 1 do 3 pokoi, 1 do 3 pokoi

    Moduł panelu MyHome do nauki o instalacji radiowej

  • Panel automatyki domowej z ekranem dotykowym

    Panel automatyki domowej z ekranem dotykowym Panel automatyki domowej to urządzenie służące do zapoznania studentów z okablowaniem. Każdy element elektryczny za pomocą listwy zaciskowej łączy się ze swoim modułem sterującym lub odbiornikiem. Zdejmowana, półprzezroczysta płyta zakrywa połączenia i chroni styki elektryczne. Do sterowania przełącznikiem służy zdalny telefon lub kolorowy ekran dotykowy. Z poziomu ekranu można sterować: oświetleniem,…

  • Studium alarmu radiowego

    Alarm budynkowy. Centrum radiowe z dodatkowymi modułami opcjonalnymi.

  • Panel sterowania do bezprzewodowego alarmu antywłamaniowego

    Panel do nauki i programowania bezprzewodowej centrali antywłamaniowej z syreną.