Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 • Multimetr cyfrowy Beha-Amprobe serii AM-500-EUR

  Multimetr cyfrowy Beha-Amprobe serii AM-500-EUR Multimetry cyfrowe z serii AM-500-EUR AM-510-EUR, AM-520-EUR, AM-530-EUR, AM-540-EUR, AM-550-EUR   Przedstawiamy multimetry cyfrowe z serii Beha-Amprobe AM-500-EUR, która obejmuje szeroką gamę przyrządów spełniających różnorodne potrzeby. Te trwałe i niezawodne multimetry opracowano jako przystępne cenowo, lecz bogate w funkcje, służące do wykonywania ważnych pomiarów w instalacjach domowych, HVAC, elektrycznych i przemysłowych.

 • Multimetr cyfrowy Amprobe 38XR-A

  Multimetr cyfrowy Amprobe 38XR-A Dla inżynierów przydatny w pracach konstrukcyjnych, diagnostyce przemysłowej i systemach sterowania. Przyrząd o najwyższych kategoriach bezpieczeństwa CAT IV 600V i CAT III 1000V. Wyposażony w funkcje pomiarowe takie jak: temperatura, pojemność, częstotliwość, procentowy odczyt pętli prądowej 4-20mA, podświetlenie wyświetlacza i interfejs do PC. Do miernika opcjonalnym wyposażeniem jest oprogramowanie 38SW i…

 • Multimetr cyfrowy Amprobe 37XR-A

  Multimetr cyfrowy Amprobe 37XR-A Multimetr 37XR-A True RMS z testowaniem elementów logicznych. Przyrząd o wysokiej rozdzielczości przeznaczony dla elektroników. Przyrząd True RMS do diagnostyki układów elektronicznych w warsztacie lub terenie.  

 • Multimetr cyfrowy Amprobe 34XR-A

  Multimetr cyfrowy Amprobe 34XR-A Multimetr 34XR-A True RMS z pomiarem temperatury i podświetleniem Przeznaczony dla techników zatrudnionych w usługach terenowych. Przyrząd do rozwiązywania trudnych problemów w serwisie, wyposażony w True RMS, automatyczny wybór zakresu pomiarowego, pomiar pojemności, temperatury i częstotliwości.  

 • Multimetr cyfrowy Amprobe 33XR-A

  Multimetr cyfrowy Amprobe 33XR-A Multimetr cyfrowy 33XR-A – ręczny wybór zakresu z pomiarem temperatury i pojemności Przeznaczony dla techników zatrudnionych w usługach terenowych, posiada funkcje pomiarowe niezbędne do prac konserwacyjnych, napraw i instalacji.  

 • Multimetr cyfrowy Amprobe 30XR-A

  Multimetr cyfrowy Amprobe 30XR-A Multimetr cyfrowy 30XR-A – ręczny wybór zakresu z bezkontkatowym próbnikiem napięcia z funkcją VolTect™ Przeznaczony do zastosowań w motoryzacji, gospodarstwach domowych i szkolnictwie.  

 • Multimetr cyfrowy Amprobe 35XP-A

  Multimetr cyfrowy Amprobe 35XP-A Zminiaturyzowany multimetr cyfrowy do wszechstronnego zastosowania. Modele 5XP-A, 15XP-B, 35XP-A to właściwy wybór dla zastosowań domowych, przemysłowych i ogólnodiagnostycznych.  

 • Multimetr cyfrowy Amprobe 15XP-B

  Multimetr cyfrowy Amprobe 15XP-B Zminiaturyzowany multimetr cyfrowy do wszechstronnego zastosowania. Modele 5XP-A, 15XP-B, 35XP-A to właściwy wybór dla zastosowań domowych, przemysłowych i ogólnodiagnostycznych.    

 • Multimetr cyfrowy Amprobe 5XP-A

  Multimetr cyfrowy Amprobe 5XP-A Zminiaturyzowany multimetr cyfrowy do wszechstronnego zastosowania. Modele 5XP-A, 15XP-B, 35XP-A to właściwy wybór dla zastosowań domowych, przemysłowych i ogólnodiagnostycznych.