Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 • Urządzenie do badania przepływu przez kryzę oraz swobodny strumień – F1-17

  Urządzenie do badania przepływu przez kryzę oraz swobodny strumień ARMFIELD

 • Urządzenie do badania współczynników oporu cząsteczek – F12

  Urządzenie zostało zaprojektowane w celu zapoznania studentów z podstawowymi cechami zachowania układów cząstka/płyn, w szczególności z zależnością pomiędzy współczynnikami oporu spadających cząstek a ich wartością liczby Reynoldsa.

 • Urządzenie do badania przepływu powietrza F6

  Urządzenie F6 zostało zaprojektowane, aby zademonstrować jak mierzyć ważne charakterystyki przemysłowych systemów dystrybucji powietrza. Pokazuje również, jak niektóre podstawowe zasady mechaniki płynów są stosowane do analizy przepływu w kanałach i strumieni.

 • Urządzenie Osborne’a-Reynolds’a F5

  Urządzenie F5 zostało zaprojektowane, aby umożliwić studentom odtworzenie klasycznych eksperymentów przeprowadzonych przez profesora Osborne’a-Reynolds’a.

 • Tunel aerodynamiczny sterowany komputerowo C30

  Komputerowo sterowany tunel aerodynamiczny C30 umożliwia użytkownikowi przeprowadzenie zaawansowanych badań w zakresie aerodynamiki, w tym eksperymentów z warstwą graniczną, wizualizacji przepływu, rozkładu ciśnienia, badania turbulencji oraz oferuje możliwość opracowania własnych profili aerodynamicznych do badań.

   

 • System wizualizacji przepływu pęcherzyków wodoru C16

  System wizualizacji przepływu pęcherzyków wodoru firmy Armfield został zaprojektowany w celu umożliwienia oglądania złożonych wzorów przepływu związanych z wodą przepływającą przez obiekty stałe lub granice. Technika pęcherzyków wodorowych jest wysoce wizualna i jest szczególnie przydatna do pracy w laboratoriach i salach wykładowych. Strumień małych pęcherzyków wodoru dokładnie podąża za wodą i wyraźnie pokazuje wszelkie zmiany kierunku przepływu wody, gdy przepływa ona wokół obiektów znajdujących się na jej drodze.

 • Subsoniczny tunel aerodynamiczny sterowany komputerowo C15

  Kompaktowy stacjonarny tunel aerodynamiczny z widoczną częścią roboczą. Dostępny jest szeroki zakres akcesoriów i oprzyrządowania, co pozwala na wszechstronne badanie aerodynamiki subsonicznej oraz mechaniki płynów. C15-10 jest sterowanym komputerowo kompaktowym tunelem aerodynamicznym przeznaczonym do pracy na stanowisku laboratoryjnym. Powietrze jest zasysane przez sekcję roboczą przez wentylator o zmiennej prędkości na końcu wylotu tunelu, zapewniając prędkość…

 • Jednostka przepływu sprężonego C1-MKIII

  Urządzenie do badania przepływów ściśliwych C1-MKIII zostało opracowane wspólnie przez Armfield Ltd i doświadczonego wykładowcę inżynierii mechanicznej z Reading College of Technology.

 • Katalog produktów Armfield UK

  Katalog produktów Armfield  Limited UK Armfield – aparatura dla edukacji i przemysłu spożywczego – katalog Produkty i rozwiązania Podstawy inżynierii Seria EF , Moduły nauki pulpit Seria DLMX, Elementy maszyn Seria ME &SV , Mechanika płynów Seria F , Dynamika płynów Seria F , Przepływ otwartym kanałem (Swobodny przepływ powierzchniowy) Seria F/S , Przepływ wokół ciał Seria F/C , Przepływ kompresowalny Seria F/C , Maszyny rotodynamiczne Seria F , Maszyny…